Vali Yırık'tan Elazığ Anketi! Tıkla Elazığ'ın sorunu nedir oyla...

Vali Yırık'tan Elazığ Anketi! Tıkla Elazığ'ın sorunu nedir oyla...

Vali Erkaya Yırık sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Daha Yaşanabilir Bir Elazığ" başlığıyla hazırlanan anketi paylaşarak vatandaşların katılmasını istedi.

Vali Erkaya Yırık, Elazığ'a yapılacak ve yapılması planlanan hizmetler ile ilgili vatandaşların düşüncelerini almak adına anket hazırlattı. 


Hazırlanan anketi sosyal medya hesaplarından paylaşan Vali Yırık yaptığı paylaşımda ‘’Elazığ’ımızı, Hep Birlikte Geleceğe Taşıyalım!’’ dedi.


  ANKETE KATILMAK İÇİN TIKLAYIN...  


Hazırlanan anketle ilgili Elazığ Valisi Erkaya Yırık, kıymetli Vatandaşlarımız yapacağımız çalışmalarda sizlerin de katkısı büyük değer taşımaktadır diyerek; ‘’Kıymetli Vatandaşlarımız, Elazığ'ı geçmişi kadar büyük ve görkemli bir geleceğe hazırlamak için çıktığımız yolda, tüm paydaşlarımızla elbirliğiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlimizi hak ettiği yere taşımak adına yapacağımız çalışmalarda sizlerin de katkısı büyük değer taşımaktadır. Daha yaşanılabilir bir Elazığ için hazırladığımız ankete katılımınız bizleri sevindirecektir. Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.’’ ifadelerini kullandı.

DİĞER HABERLER