Vali Yırık'tan yarışmada dereceye giren gençlere ödül

Vali Yırık'tan yarışmada dereceye giren gençlere ödül

Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Türkiye genelinde düzenlenen 'Gençler Arası Şiir Okuma Yarışması'nda ödül almaya hak kazanan yarışmacılar bugün ödüllerini Vali Erkaya Yırık'ın elinden aldı.

Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Türkiye genelinde düzenlenen 'Gençler Arası Şiir Okuma Yarışması'  Türkiye Finallerinde ilimiz de çok sayıda ödül kazandı.


İşte o yarışmada ödül almaya hak kazanan yarışmacılar bugün ödüllerini Vali Erkaya Yırık'ın elinden aldı.İlimizi temsilen yarışan Elazığ Gençlik Merkezi gönüllülerinden Türkiye ikincisi olan Muhammed Mert Özdemir, 14-17 Yaş Kadın kategorisinde bölge ikincisi olan Merve Nur Dal ve 18-25 Yaş Kadın kategorisinde Bölge ikincisi olan Elif Alkan ile Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren dün yarışmadaki başarı vesilesiyle Vali Erkaya Yırık'ı ziyaret etti.


Yapılan ziyarette dereceye girerek Türkiye ortalamasında ilimizi üst sıralara taşıyan gençlere Vali Yırık tarafından ödülleri verildi.DİĞER HABERLER