AKP Elazığ yönetimi kongresini yaptı... İşte oluşan yönetim listesi!

AKP Elazığ yönetimi kongresini yaptı... İşte oluşan yönetim listesi!

AKP İl yönetimi genel merkez tarafından il başkanlığına Şerafettin Yıldırım'ın atanması sonrası kongresini dün itibariyle yaptı. Kongre sonrası oluşan yönetim şöyle...

Ramazan Gürgöze'nin genel merkezin isteği ile görevinden ayrılması sonrası AKP İl Başkanlığı görevine Şerafettin Yıldırım atanmıştı.


İşte o atama sonrası kongre dün yapıldı. Fırat Üniversitesi Çok Amaçlı Spor Salonu’nda gerçekleşen kongreye Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan Vahdettin Köşkü'nden canlı bağlantıyla katıldı.



AKP Genel Merkez yöneticileri, belediye başkanları, ilimiz milletvekilleri ve partilerin katıldığı kongre parti tarafından hazırlanan tanıtım filminin izlenmesi ile başladı.


Protokol konuşmalarının ardından tek liste ile gidilen kongrede Şerafettin Yıldırım il başkanı olarak seçildi.


Yıldırım'ın listesi şu isimlerden oluşuyor:



İŞTE AK PARTİ ELAZIĞ YÖNETİM KURULU LİSTESİ ASİL LİSTE


1. Abdulkerim Yılmaz

2. Abdullah Elban

3. Ahmet Feti Yılmaz

4. Arif Kılıç

5. Cemal Yıldırım

6. Cengiz Taş

7. Gamze Saray

8. Derya Kılıç

9. Ertuğrul Erdem

10. Esat Akdağ

11. Esengül Erdem

12. Esin Çakır

13. Fatih Çelik

14. Fethi Ahmet Yaman

15. Hasan Özkan Uygur

16. Hasan Taşköprü

17. İbrahim Sencer Selmanoğlu

18. Kazım Sevinç

19. Kemal Tan

20. Kenan Oruç

21. Kevser Çağlar Özaslan

22. Mehmet Balanyan

23. Mehmet Göktürk

24. Mehmet Şengez

25. Muhlise Özcan

26. Murat Akkaya

27. Murat Şerbet

28. Mustafa Tetik

29. Nadir Can

30. Ömer Alparslan Arite

31. Samet Tunçayak

32. Semih Tekmen

33. Seyfettin Bahçeci

34. Seyfullah Yıldız

35. Vahdettin Demirtaş

36. Vedat Demir

37. Vedat Gürgöz

38. Veysi Akbulut

33. Yunus Dumandağ



YEDEKLER İSE ŞU ŞEKİLDE


1. Abbas Yıldız

2. Hüseyin Karasu

3. Abdulsamet Demirbağ

4. Yusuf Hacıoğulları

5. Veysel Doğan

6. Serkan Şan

7. İsmail Kaplan

8. Samet Canpolat

9. Kübra Sönmez

10. Akın İlçin

11. Mehmet Taribakan

12. Erkan Ayyıldız

13. Şefik Dinç

14. Çiğdem Ersöz

15. Yücel Yücedağ

16. Mehmet Pala

17. İrem Akliman

18. Ebru Çoban

19. Bilal Atlan

20. Vedat Bibal



İL DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ ASİL ÜYELER


1. Abbas Altınışık

2. Murat Malkan

3. Fetullah Çetinkaya

4. Erdeniz Erdim

5. Fariz Çelik



İL DİSİPLİN KURULU YEDEK ÜYELERİ


1. Tarkan Yıldırım

2. Erhan Bıçak

3. Hülya Değirmenci

4. Yaşar Hakan

5. Harun Özbay



İL DEMOKRASİ HAKEM KURULU ÜYELERİ ASİL ÜYELER


1. Mehmet Turhan

2. Murat Varol

3. Bülent Kırklar


İL DEMOKRASİ HAKEM KURULU YEDEK ÜYELERİ


1. Fatma Duran

2. Aydın Kara



BÜYÜK KONGRE DELEGELERİ ASİL ÜYELER


1. Şerafettin Yıldırım

2. Şahin Şerifoğulları

3. Gülersem Çopur

4. Uğurcan Güleç

5. İbrahim Şerbet

6. Hülya Özen

7. Hasan Murat Öz

8. Necati Çetinkaya

9. Ömer Faruk Çelik

10. Selami Sarıpolat



BÜYÜK KONGRE DELEGELERİ YEDEK ÜYELERİ


1. Mehmet Erol

2. Nadir Gülşen

3. Hüsnü Kalkan

4. Şahin Oğuz

5. Cemal Babür

6. Ramazan Sekmen

DİĞER HABERLER