SEZA Çimento Arslan'ı ağırladı...

SEZA Çimento Arslan'ı ağırladı...

Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan, SEZA Çimento’yu gezdi.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan, SEZA Çimento’yu gezdi.


Elazığ’a yapılan Cumhuriyet tarihinin en büyük özel sektör yatırımını gezen Başkan Asilhan Arslan, Seza Çimento Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık tarafından ağırlandı.


Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan ve SEZA Çimento Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık / Foto: Elazığsonhaber


Prof. Dr. Açık:

Ziyaret için teşekkür ediyorum...


Prof. Dr. Açık, “Bundan önce olduğu gibi bundan sonraki süreçte de insan gücümüzle, marka değerimizle, teknolojik yapımızla, AR-GE’mizle her zaman Elazığ’ın yararına olan, her platformda yer almaya, Elazığ için emek vermeye devam edeceğiz. Elazığ için emek vermekten de son derece mutluyuz. Sizin de bugün bizimle birlikte olmanız bize çok güç kattı. Bu anlamlı ziyaretiniz için çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.


Girişimcilik ruhuyla Baskil'e

muazzam bir eser kazandırıldı


Seza Çimento ile ilgili değerlendirmelerde bulunan ETSO Başkanı Asilhan Arslan, “Kendileri iş dünyasının çok değerli bir girişimcisi. Bu girişimcilik ruhuyla Baskil bölgemize muazzam bir eser kazandırdı. Bende sanayiciyim. Dededen sanayiciyim. Böyle bir eser nasıl meydana gelir? Nasıl işletilir gerçekten işin içinde olan insanlar olarak bizler çok da farkındayız. Ve endüstri 4.0 yöntemiyle yönetilebilen, çevresel faktörlere son derece duyarlı, yüksek teknolojiyle üretim yapan bir tesisi şehrimize kazandırdığınız için ben Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak sizlere ve ailenize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.


SEZA Çimento Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Açık ziyaretin anlamlı olduğunu ve kendisini çok mutlu ettiğini belirtti. / Foto: Elazığsonhaber


Kaliteniz bizlere de kalite kattı!


Başkan Arslan, “Kurulduğu günden beri sizlerin ürettiğiniz ürünleri biz kendi müessesemizde de kullanıyoruz. Beğeniyle kullanıyoruz. Kaliteniz bizlerin kalitesine kalite kattı, değer kattı. Ondan dolayı son derece mutluyuz, müteşekkiriz. Ki Seza Çimento’yu biliyoruz. Sadece bölgesine hizmet etmiyor. Çok ciddi anlamda ihracat yaparak ülke ekonomisine de ciddi anlamda döviz girdisi sağlıyor. İnanıyorum ki bu rakamlarda artarak devam edecek. Biz sizlerle her platformda beraberiz. Sivil toplum örgütlerinde üstlendiğiniz misyonla, birlikte hareket edip şehrimize daha farklı ne gibi yatırımlar yapabiliriz, ne gibi güzellikler katabiliriz. Bunları hep birlikte istişare ediyoruz ve yönetiyoruz” diye konuştu.


Şehrimize birlikte müjdeler vereceğiz!


Yeni bir yatırım müjdesi veren Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan, “İnşallah bu ziyaretimizle birlikte önümüzdeki günlerde şehrimizde birlikte daha yeni müjdelerimiz olacak. Yatırım müjdeleri olacak. Ben tekrardan emeğiniz için teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum. Şehrimize, ülkemize inşallah daha nice nice yatırımlar yapmanızı temenni ediyorum. Ev sahipliğiniz için teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.


DİĞER HABERLER