Fırat Üniversitesi ile Arçelik Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

Fırat Üniversitesi ile Arçelik Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

Arçelik ile Fırat Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Bölümü işbirliğinde işyeri eğitimine gidecek öğrenciler için protokol imzalandı.

 “Arçelik Dijital Dönüşüm”, “Büyük Veri ve Yapay Zeka Ar-Ge Merkezi” ile Fırat Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Bölümü işbirliğinde işyeri eğitimine gidecek öğrenciler için protokol imzalandı. 


Yapılan işbirliği protokolü Üniversite adına Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş ile Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bahar Demirel  imzaladı.Rektörlük makamında düzenlenen işbirliği protokolü imza törenine, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Yılmaz, Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bahar Demirel, Yazılım Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyeleri Prof. Dr. İbrahim Türkoğlu ile Prof. Dr. Resul Daş katıldı. 


Arçelik ile imzalanan proje kapsamında, Fırat Üniversitesi Teknoloji Fakültesi öğrencileri ve öğretim üyeleri ile ortak çalışmalar ve projeler geliştirmek ile öğrencilere staj imkânı sağlama konusunda maddeler yer alıyor. 


DİĞER HABERLER