Vali Yırık, Baskil'i ziyaret etti...

Vali Yırık, Baskil'i ziyaret etti...

Baskil ilçesini ziyaret eden Vali Erkaya Yırık ilçeyi gezerek sorunlarla ilgili incelemelerde bulundu, çözümü için gerekli talimatları verdi.

Vali Erkaya Yırık, Baskil ilçesini ziyaret ederek bir dizi temaslarda bulundu.


Baskil Belediyesi'ni ziyaret eden Vali Yırık ilçedeki çalışmalar hakkında Belediye Başkanı İhsan Akmurat'tan bilgiler aldı.


Baskil Belediye Başkanı İhsan Akmurat yaptığı açıklamada, Baskil'in sorunlarını yerinde incelemek üzere ilçeyi ziyaret eden Vali Erkaya Yırık ve kurum müdürleri ile belediyede görüştüklerini, sorunların çözümü noktasında istişarelerde bulunduklarını söyledi.


Vali Yırık'a ziyaretinde Baskil Kaymakamı Mahmut Sami Yılmaz ve İl Genel Meclis üyeleri de eşlik etti.KAHRAMAN FETHİ SEKİN'İN AİLESİNİ ZİYARET ETTİ


Vali Erkaya Yırık, Baskil ziyaretinde kahraman şehidimiz Fethi SEKİN'in babası Mehmet Zeki SEKİN ve ailesi ile Baskil İlçemizde hasbihal etti.BASKİL İMAM HATİP LİSESİ GÜÇLENDİRİLECEK!


Baskil İmam-Hatip Ortaokulu’nda depremde meydana gelen hasarı uzman ekiplerle inceleyen Vali Yırık okuldaki sorunların güçlendirme suretiyle giderileceğini okulun çocukları sağlam şekilde bekleyeceğini belirtti.DİĞER HABERLER