MHP 10 İlçede Kongre Sürecini Tamamladı

Milliyetçi Hareket Partisi, Elazığ'ın 10 ilçesinde kongrelerini tamamladı.

Milliyetçi Hareket Partisi, Elazığ'ın 10 ilçesinde kongrelerini tamamladı. MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver, ilçelerdeki kongrelere ilişkin değerlendirmelerde bulundu.


Işıkver, yaptığı açıklamada, "Genel Başkanımız, Türk Dünyasının Bilge Lideri Şerefimiz, Onurumuz Dr.Devlet Bahçeli Beyin takdir ve tensipleri, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sn. Edip Semih Yalçın Beyin talimatları ile başlatılan Milliyetçi Hareket Partisi 13.Olağan Kongre süreci kapsamında 5 Eylül 2020’de başlattığımız kongrelerimiz sırasıyla; Ağın, Baskil, Kovancılar, Palu, Karakoçan, Maden, Alacakaya, Arıcak, Sivrice ve Keban İlçelerimizde yapılmış, Genel Merkezimizin talimatları doğrultusunda küresel salgın önlemlerine azami riayet etmek suretiyle birlik beraberlik içerisinde, en küçük kırgınlığa mahal bırakmadan, ülkücü kardeşlik hukukumuza hâlel gelmesine müsaade edilmeden gerçekleştirilmiştir.


Bilahare Genel Merkezimizin emir ve talimatları ile uygun görecekleri tarihlerde Merkez İlçe ve İl Kongrelerimiz yapılarak kongre sürecimiz tamamlanmış olacaktır.


Gerçekleştirmiş olduğumuz kongreler sonucunda görev alan yol ve dava arkadaşlarımıza halka ve Hakk’a hizmet yolunda başarılar diler, geçmişten bugüne hareketimize, davamıza emeği geçen bütün dava arkadaşlarımıza şükranlarımızı arz ederiz.  Rabbim hayırlı mübarek kılsın." dedi.

DİĞER HABERLER