Başkan Ulaş'tan konfeksiyoncuların isteğini kırmayan Vali Kaldırım'a teşekkür

Başkan Ulaş'tan konfeksiyoncuların isteğini kırmayan Vali Kaldırım'a teşekkür

Konfeksiyoncu esnafının bayrama kadar işletmelerini saat 23.00’e kadar açık tutmaları için yetkilerden destek isteyen Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş'ın isteği Vali Kaldırım tarafından kabul edildi...

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, esnafın zor günler geçirdiğini ve bundan dolayı konfeksiyoncu esnafının bayrama kadar işletmelerini saat 23.00’e kadar açık tutmaları için yetkilerden destek istemişti.


Başkan Ulaş, bu taleplerinin olumlu sonuçlandığını bildirerek, desteklerinden dolayı Vali Çetin Oktay Kaldım’a teşekkür etti.


Esnafların gerekli ve gerekli tedbirleri alarak işyerlerini bayrama kadar saat: 23.00’e kadar açık tutabileceklerini ifade eden Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş şunları söyledi:


“Bizler esnafımızın zor durumda olduğu ve işletmelerini bayrama kadar saat 23.00’e kadar açık tutmalarını istemiştik. Yetkililerimiz bu talebimizi olumlu karşıladılar buda bizleri çok mutlu etti. Ben şahsım ve esnaflarım adına talebimize olumlu karşılık veren başta sayın Valimize ve yetkililerimize teşekkür ederek şükranlarımı sunuyorum. Ben şimdiden tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını kutlarım.”

DİĞER HABERLER