İnönü Üniversitesi'nden geçmiş olsun ziyareti...

İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, yaşanan deprem sebebiyle Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

24 Ocak tarihinde ilimizde yaşanan 6.8 büyüklüğünde ki deprem nedeniyle, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’ı makamında ziyaret etti.


Meydana gelen deprem sonrası Elazığ’a ve Üniversite camiasına geçmiş olsun dileklerini ileten İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, bu tür afetlerin bir daha yaşanmaması temennisinde bulundu.


Fotoğraf: Rektörlük Basın Birimi

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ ise, ziyaretten dolayı İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay ile Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Abdulkadir Baharçiçek, Prof. Dr. Nusret Akpolat ile İlahiyat Fakültesi Dekanı Fikret Kahraman’a teşekkür etti.  


Ziyarette, Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Cebeci, Prof. Dr. Sadettin Tanyıldızı ve Prof. Dr. Halil Hasar da hazır bulundu.  DİĞER HABERLER