Yeni Vali Ömer Toraman'dan ilk açıklamalar: Elazığ'a yeniden hizmet edeceğim için Rabbime hamdüsenalar olsun

Yeni Vali Ömer Toraman'dan ilk açıklamalar: Elazığ'a yeniden hizmet edeceğim için Rabbime hamdüsenalar olsun

İlimiz Valiliğine atanan Ömer Toraman'dan da ilk Elazığ mesajı geldi. Sosyal medya hesaplarından mesajını paylaşan Vali Toraman; "Öncelikle, bana bir daha sana hizmet etme fırsatı veren Rabbime hamdüsenalar olsun…" dedi, "Yüce Allah’tan “gideceğim yere doğruluk ve esenlik üzere girmemi sağlamasını, çıkacağım yerden de beni doğruluk ve esenlik üzere çıkarmasını” niyaz ediyorum…" ifadelerine yer verdi.

Erkaya Yırık'ın Valilik görevinden alınması üzerine ilimize atanan Ömer Toraman liyakatiyle tanınıyor.


Hem ilimizi tanıyan hem de Tokat ve Kütahya Valiliği tecrübesi bulunan Toraman'ın atanması şehrimizi için bir ilk de aynı zamanda...


Uzun süredir hep stajyer valilerin ilk görev yeri haline gelen Elazığ'a hem valilik tecrübesi olan hem de İçişleri Bakanlığı'nın Genel Sekreterliği gibi önemli görevler üstlenmiş bir ismin atanması şehri memnun etti.


İlimiz Valiliğine atanan Ömer Toraman'dan da ilk Elazığ mesajı geldi.


Sosyal medya hesaplarından mesajını paylaşan Vali Toraman; "Öncelikle, bana bir daha sana hizmet etme fırsatı veren Rabbime hamdüsenalar olsun…" dedi, "Yüce Allah’tan “gideceğim yere doğruluk ve esenlik üzere girmemi sağlamasını, çıkacağım yerden de beni doğruluk ve esenlik üzere çıkarmasını” niyaz ediyorum…" ifadelerine yer verdi.


İşte Toraman'ın Elazığ mesajı:


"Aziz Şehir: Elazığ !

Öncelikle, bana bir daha sana hizmet etme fırsatı veren Rabbime hamdüsenalar olsun…


Aziz Elazığlılar!

Yirmi yılı aşan dostluğunuz ve muhabbetiniz için sizlere müteşekkirim…


İtimat edip, memlekete ve millete hizmet etmeme vesile olan Kıymetli Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve maiyetinde çalıştığım İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’ya şükranlarımı arz ediyorum…


Yüce Allah’tan “gideceğim yere doğruluk ve esenlik üzere girmemi sağlamasını, çıkacağım yerden de beni doğruluk ve esenlik üzere çıkarmasını” niyaz ediyorum…"

DİĞER HABERLER