Elazığ Ekonomi Platformu 2023 adet Daha Adil Bir Dünya Mümkün kitabı dağıttı...

Elazığ Ekonomi Platformu 2023 adet Daha Adil Bir Dünya Mümkün kitabı dağıttı...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Daha Adil Bir Dünya Mümkün' adlı kitabının daha fazla kitlelerce okunmasını isteyen Elazığ Ekonomi Platformu 2023 adet kitap dağıttı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan imzasıyla yayınlanan 'Daha Adil Bir Dünya Mümkün' adlı kitap büyük ilgi çekiyor.


Kitapta Batı Dünyası'nın vahşi zihniyeti gözlere sokulurken İslam Dünyası'nın pasifliğine ve kölelik anlayışına vurgu yapılıyor.


Önemli mesajların verildiği kitabın daha fazla kitlelerce okunmasını isteyen Elazığ Ekonomi Platformu 2023 adet kitap dağıttı.


Elazığ Ekonomi Platformu Dönem Başkanı TEİAŞ Bölge Müdürü Ahmet Saraç yaptığı açıklamada kitapta yer alan önemli bilgilerin daha fazla kişi tarafından okunması için bir çalışma yaptıklarını belirtti.


Türkiye'nin 2023 hedefinden kinaye 2023 adet kitap alarak ücretsiz olarak Elazığ halkına dağıttıklarını ifade eden ELEP Dönem Başkanı Ahmet Saraç "Sayın Cumhurbaşkanımızın kitabında ifade ettiği gibi Türkiye'nin mücadelesi, daha adil, daha müreffeh, daha barışçıl, daha huzurlu bir dünyanın inşasına katkı sunma çabasıdır." diyen Saraç temennisinin kitapta verilen mesajların hem yurt içinde hem de yurt dışında anlaşılması olduğunu belirtti.

DİĞER HABERLER