Tunceli Valisi’nden Fırat Üniversitesi'nde tedavi gören milli sporcu Dinler’e ziyaret

Tunceli Valisi’nden Fırat Üniversitesi'nde tedavi gören milli sporcu Dinler’e ziyaret

Tunceli de trafik kazası sonucu yaralanan rafting şampiyonu ve millî sporcu Dilara Dinler Fırat Üniversitesi Hastanesi Ortopedi kliniğinde tedavi altına alındı. Tunceli Valisi Fırat Üniversitesi'nde tedavi gören Dinler'i ziyaret etti.

Tunceli Valisi Mehmet Ali Özkan Tunceli de trafik kazası sonucu yaralanan milli sporcu Dilara Dinler’i Fırat Üniversitesi Hastanesi ortopedi servisinde ziyaret etti.


Tunceli de trafik kazası sonucu yaralanan rafting şampiyonu ve millî sporcu Dilara Dinler Fırat Üniversitesi Hastanesi Ortopedi kliniğinde tedavi altına alındı. Milli sporcunun vücudunda Patella kırığı (diz kapağı kırığı), femur distal kırığı (uyluk kemiği kırığı) tespit edildi. 


Fırat Üniversitesi hastanesi Travmatoloji ve Ortopedi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erhan YILMAZ tarafından opere edilen Dinler’in uyluk kemiği ve diz kapağı kemiğine platin konulduğu genel durumunun iyi olduğu öğrenildi. Geçmiş olsun dileklerinde bulunan Tunceli Valisi ÖZKAN, sporcunun ailesine bir ihtiyaçları olup olmadığını sorarak devletin tüm imkânlarının yanında olduğunu ifade etti.


Ziyarette Fırat üniversitesi rektör yardımcısı Prof. Dr. Bilal Üstündağ ve Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. İrfan Kaygusuz da hazır bulundu. 

DİĞER HABERLER