İl Emniyet Müdürlüğünde değişiklik…

İl Emniyet Müdürlüğünde değişiklik…

Yayınlanan Emniyet Müdürleri Kararnamesine ilimize yeni Emniyet Müdürü atandı...

Emniyet Müdürleri Kararnamesi Resmi Gazetede yayınlandı. Yayınlanan Kararnameye göre ilimiz Emniyet Müdürlüğü'ne yeni bir isim getirildi.


İlimizde çok başarılı çalışmalara imza atan ve Emniyet Müdürümüz Doğan Cangül Emniyet  Genel Müdürlüğü emrine atandı. Boşalan Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü’ne ise Çanakkale Emniyet Müdürlüğü görevini yürüten Celal Sel getirildi.

 

CELAL SEL KİMDİR? 
1.Sınıf Emniyet Müdürü olan Celal Sel, aslen Kütahya İli Simav İlçesi nüfusuna kayıtlı olup, 1968 yılında doğdu. Polis Akademisi’nden 1990 yılında mezun olarak İzmir İlinde Komiser Yardımcısı rütbesinde mesleğe başlamış, sırasıyla Kahramanmaraş ilinde, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Dairesi Başkanlığında ve İstanbul illinde görev yaptıktan sonra Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığında Polis Başmüfettişi olarak göreve başladı. 19.01.2015 tarihinde Müşterek Kararname ile Şırnak İl Emniyet Müdürü olarak atanan Celal Sel, dün gece çıkartılan kararname ile Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü görevine atandı. Emniyet Müdürü Celal Sel evli ve 1 çocuk babasıdır.

 

DİĞER HABERLER