Jandarma'dan Arıcak'ta başarılı narkotik operasyonu...

Jandarma'dan Arıcak'ta başarılı narkotik operasyonu...

Alınan istihbarat doğrultusunda harekete geçen il Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube müdürlüğü ve Arıcak İlçe Jandarma Komutanlığı 2 şüpheliyi uyuşturucu ile yakaladı.

il Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube müdürlüğü ve Arıcak İlçe Jandarma Komutanlığınca yapılan istihbari çalışmalar sonucunda  Y.G. İsimli şüphelinin Arıcak ilçesinden Elazığ merkezine uyuşturucu getireceğinin bilgisinin alınması üzerine Jandarma ekipleri harekete geçti.


Jandarma ekiplerince şüphelinin kullandığı araç ve Elazığ ilinde uyuşturucuyu teslim alacak olan  Y.C.G. isimli şüpheli takibe alındı.


Y.G. İsimli şüphelinin kullandığı araç yol kontrol noktasında durduruldu ve araçta yapılan arama soncunda 1,5 KiLO kubar esrar maddesi  araca  zulalanmış vaziyette ele geçirilirken Elazığ ilinde teslim alacak olan Y.C.G. İsimli şüpheli de minibüs garajımda yakalandı.


Operasyon sonucunda Y.C.G. ve Y.G. İsimli  2 şüpheli hakkında Uyuşturucu madde İmal ve Ticareti ,Kullanmak için  Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul etmek veya Bulundurmak suçundan yasal işlem başlatıldı.

DİĞER HABERLER