Gençlik ve Spor İl Müdürü Eren Abdullahpaşa ve Palu'da yapılan son hizmetleri anlattı...

Gençlik ve Spor İl Müdürü Eren Abdullahpaşa ve Palu'da yapılan son hizmetleri anlattı...

Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren yaptığı açıklamada Abdullahpaşa ve Palu'da yapılan son hizmetleri anlattı...

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün gençlik için yatırımları hız kesmeden devam ediyor.


Bu kapsamda merkez Abdullahpaşa Mahallesi'nde yer alan spor kompleksinde  iki adet açık tenis kortunun tamamen yenilenmesine ilaveten bir tane kapalı bir tane de açık tenis kortu yapımı ve çevre düzenlemesi yapıldı.


Yine Palu İlçesinde bulunan Palu İlçe Sahası tribün, giyinme odaları, skorboard ve  çevre düzenlemesi çalışmalarına başlandı. 


Çalışmaları devam eden tesisler hakkında açıklamalarda bulunan Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren yaptığı açıklamada şunları söyledi:


"Müdürlüğümüze ait kapalı tenis kortunun olmaması ve var olan iki adet tenis kortunun da ihtiyaca cevap vermemesi nedeniyle biz İlimiz Merkezinde iki adet açık tenis kortumuzu tamamen yenileyip ayrıca bir tane kapalı bir tanede açık tenis kortu daha yaparak toplamda dört adet tenis kortunun yapımına başladık. Böylece yapacağımız sportif organizasyonlar için en az dört tenis kortunun olması şartını da tamamlamış olacağız. Böylece hem gençlerimiz hem de tenis severler için tenis kortlarımız çok elverişli hale gelmiş olacak. Ayrıca Palu ilçesinde tribün, giyinme odaları, skorboard ve çevre düzenlemesi işlerine başladık. Artık İlçemizde gençlerimiz ve Paluspor çok daha konforlu imkanlarda sporlarını yapacaklar. İlimiz sporuna ve gençlerimize hayırlı olsun."

DİĞER HABERLER