Başkan Özdoğan Kovancılar esnafını gezdi

Başkan Özdoğan Kovancılar esnafını gezdi

Kovancılar Esnaf ve Sanatkarlar Oda Başkanı Ahmet Özdoğan esnafları gezdi.

Kovancılar Esnaf ve Sanatkarlar Oda Başkanı Ahmet Özdoğan, kantincileri ve ilçe esnafını ziyaret etti.


2019-2020 Eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte Kovancılar Esnaf ve Sanatkarlar Oda Başkanı Ahmet Özdoğan, Kovancılar İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Kaya ve Mal Müdürü Nurettin Ölmez, kantincileri ve ilçe esnafını ziyaret ederek esnaflara yeni eğitim yılının öğrencilere, velilere ve esnaflara hayırlı olmasını diledi.


Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kovancılar Esnaf ve Sanatkarlar Oda Başkanı Ahmet Özdoğan, kantinci esnaflarının çok önemli görev üslendiklerini ifade ederek her zaman esnaflarının yanında olduklarını söyledi.


Başkan Özdoğan; “Bugün İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Kaya ve Mal Müdürü Nurettin Ölmez birlikte ilçemizde bulunan kantinci esnaflarımızı ziyaret ettik. Kantinci esnaflarımız bizim çok önemlidir. Çocuklarımız için öğretmenlerimiz ne kadar önemli ise kantinci esnafımız da önemlidir. Çocuklarımız okulda yiyeceklerini okulumuz kantinlerinde karşılıyor. İlçemizde bulunan kantinlerimiz en kaliteli yiyecekleri bulunduruyor. Hijyen konusunda çok temizler. Velilerimizin gözü arkasında kalmasın. Diğer esnaflarımız olduğu gibi esnaflarımız sürekli bizler ve belediyemiz tarafından denetleniyor. Ben oda başkanları olarak esnaflarımıza çok teşekkür ederim. Şimdiye kadar önemli sıkıntıyla karşılaşmadık. Ben yeni eğitim öğretim yılının öğrencilerimize, velilerimize ve esnaflarımıza hayırlar getirmesini diliyorum. Ziyarete eşlik eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Kaya’ya ve Müdürümüz Nurettin Ölmez şükranlarımı sunuyorum” dedi.

DİĞER HABERLER