Elazığ OSB TSP Yapı Yönetim ile sözleşme imzaladı

Elazığ OSB TSP Yapı Yönetim ile sözleşme imzaladı

Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığı ile TSP Yapı Yönetim ve İşletim A.Ş. ile bir işbirliği sözleşmesi imzalandı.

Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı firmalarında mekanik, elektrik, otomasyon Periyodik Bakımları, Arıza müdahale ve onarımları, Mühendislik Çözümleri, Acil Servis Hizmetleri, Yasal test ve muayenelerde tespit edilen eksiklerin giderilmesi, Tadilat İşleri, Anahtar teslimi uygulamalar konularında, TSP Yapı Yönetim ve İşletim A.Ş. ile bir işbirliği sözleşmesi imzalandı. 


Programda konuşma yapan OSB Yönetim Kurulu Suat Öztürk şunları söyledi: “Elazığ OSB Yönetim Kurulu Başkanlığı olarak ilklere imza atmaya devam ediyoruz. Daha önce İş Sağlığı ve İş Güvenliği Birimi OSGB ve İnovasyon Merkezi gibi tesislerimizi faaliyete geçirdik. Bugün ise sanayicilerimizin en çok ihtiyaç duymuş olduğu bakım onarım gibi birçok konuda bizlere yardımcı olabilecek TSP Yapı Yönetim İşletim A.Ş. firmamızla sözleşme imzaladık. Firmanın sanayicilerimize hizmet vermeleri için gereken işlemleri yapacaklarına yürekten inanıyoruz” dedi.


TSP Yapı Yönetim İşletim A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Gökçenur Çelebioğlu da Elazığ OSB Yönetim Kurulu ile yapılan anlaşmadan oldukça memnun kaldıklarını ve sanayicilerin istekleri doğrultusunda yardımcı olmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya hazır olduklarını belirtti.

DİĞER HABERLER