Savunma Sanayi Başkanı, ASTAV'ı ziyaret etti

Savunma Sanayi Başkanı, ASTAV'ı ziyaret etti

Savunma Sanayi Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, ASTAV Yazılım’ı ziyaret ederek, artırılmış gerçeklik projesini inceledi.

Teknofest’in ilk gününde, şehrimizi temsil eden ve başarılı projelerle ismini duyuran ASTAV Yazılım’ı, Savunma Sanayi Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir ziyaret etti.


Demir, ASTAV’ın artırılmış gerçeklik projesini inceleyerek, projenin oldukça başarılı olduğunu söyledi ve Har Holding bünyesinde bulunan ASTAV Yönetim Kurulu Başkanı Burak Soylu ve proje ekibiyle sohbet etti.

Foto: Kanal23 TV


“ELAZIĞ’IN ADINI BURADA DUYURMUŞ OLDUNUZ”


Ziyaret sırasında konuşan Prof. Dr. İsmail Demir, “Burada sizleri görmek gayet güzel. Arttırılmış gerçeklik projelerinizi gördük, hissettik. Başarılarınızın devamını diliyoruz. Elazığ’ın adını burada duyurmuş oldunuz. Bu da bizim için başka bir gurur kaynağı. İnşallah burada daha fazla sayıda hemşehrimizi ve şirketlerimizi görürüz ve önümüzdeki yıllarda kutlarız. Bütün katılımcıları tebrik ediyoruz” diye konuştu.


 

“GELECEK SENE DAHA DA BAŞARILI İŞLERE İMZA ATACAKLAR”


ASTAV Yazılım’ın Artırılmış gerçeklik projesi hakkında konuşan Demir, “Öncelikle tebrik ediyoruz. Güzel bir proje, güzel bir teşebbüs, güzel bir adım. Daha iyisini yapabileceklerine inanıyorum. Her zaman için sloganımız bu olacak. Gelecek seneki festivalde çok daha fazla yol kat etmiş olacaklar. Ondan önce Elazığ’a gelip yerinde göreceğiz, daha iyi olduklarını” ifadelerini kullandı.

DİĞER HABERLER