Ağın'da kaçak ve sahte içki operasyonu...

Ağın'da kaçak ve sahte içki operasyonu...

İl Jandarma Komutanlığı Ağın ilçesinde düzenlediği operasyonla kaçak ve sahte içkiye ağır darbe indirdi.

Kaçakçılığa karşı verdiği mücadele ile  adından sıkça söz ettiren İl jandarma Komutanlığı gerçekleştirdiği son operasyonla kaçak ve sahte içki üreticilerine darbe vurdu


Ağın ilçesinde gerçekleştirdikleri operasyonun detaylarına ilişkin açıklamalarda bulunan İl Jandarma Komutanlığı sahte ve kaçak içkiye karşı karlılıkla mücadele edildiğini vurguladı.


İlgili açıklamada,“ Sahte içki ve kaçak ürün operasyonunda 2 şüpheli yakalandı. Elazığ İl Jandarma Komutanlığı’nın kaçakçılıkla mücadelesi aralıksız devam ediyor. Elazığ'da Jandarma ekiplerince sahte içki ve kaçak ürün operasyonu düzenlendi.


Elazığ İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, sahte içki üretildiğini ve kaçak ürünlerin bulunduğunu belirlediği Ağın ilçesinde operasyon düzenledi. Operasyonda, kaçak 15 lt rakı, 5 lt şarap, 1 lt anason, 11 adet 5 lt’ lik boş etil alkol bidonu ele geçirildi.


Jandarma, adreslerdeki 2 şüpheli hakkında yasal işlem başlattı. Ülkemizin birlik ve beraberliğine yönelik her türlü  mücadeleye kararlılıkla devam edilmektedir.” ifadelerine yer verildi.

DİĞER HABERLER