Misaş'tan minikleri sevindiren örnek proje...

Misaş'tan minikleri sevindiren örnek proje...

Elazığ’da MİSAŞ Marketlerin manav reyonunda Ramazan ayı dolayısıyla çocuklar için ‘Göz hakkı’ standı oluşturuldu. Çok sayıda meyve çeşidinin bırakıldığı stantların önüne gelen çocuklar, istedikleri ürünü ücretsiz olarak, alıp yiyebiliyorlar.

İlimizin yerli markalarından MİSAŞ Marketlerde şehir merkezinde bulunan 8 şubesinin manav reyonunda çocuklara özel 'Göz hakkı' standı açıldı.


Ramazan ayı nedeni ile oluşturulan 'Göz Hakkı' stantlarında  kivi, elma, çilek, muz, mandalina, armut gibi birçok çeşit meyve yerleştirilip çocukların ücretsiz alması sağlandı.


Markete gelen çocuklar  'Göz hakkı' standı önüne gelerek daha önce temizlenen meyveleri alıp tüketirken duyduğu mutluluk gözlerinden okunduHer Şey Çocuklar İçin


'Göz Hakkı' standını 8 tane şubelerinde oluşturduklarını kaydeden MİSAŞ Marketler Yönetim Kurulu Başkanı Aytunç Sunguroğlu, “Kültürümüzde paylaşım var, Ramazan ayında  bu kültürümüzün yeniden hatırlanması amacıyla böyle bir etkinliğe imza attık. Meyve yiyemeyen çocuklarımızın göz hakkını veriyoruz. Çok olumlu tepkiler aldık.  Çocuklarımızın göz hakkını bir nebze de olsa  ödemeye çalışıyoruz. Kivi, elma, çilek, yenidünya, muz, mandalina, armut, erik gibi sezon ürünlerini stantalarıımıza yerleştirdik. Çocuklarımız gönüllerince meyve yesinler diye standımızı kurduk. Kısaca değerlendirmek gerekirse her şey çocuklar için düşünüldü." dedi.

DİĞER HABERLER