Zümre Oligarkları artık siyasette oyun kurup oyun bozamıyorlar

Eski Türkiye'de yalılarda hükümet yıkıp hükümet kuran takiyeci Sabetaycı Zümre Oligarkları artık siyasette oyun kurup oyun bozamıyorlar. Tek yapabildikleri kurum ve kuruluşlara nem gibi sızmak. Saadet Patisi'ni teslim aldılar, AKP'yi ise Pelikanlaştırdılar. Buna karşın CHP ellerinden alındı. Siyasette oyun kurup oyun bozan yalnız Millî Görüş derin devletidir.

Büyük sermayenin sahibi takiyeci Sabetaycı Zümre Oligarkları Cumhur İktidarını devirmeye yönelik siyasi amaçlı suni kıtlık, yokluk, pahalılık, sıkıntı oluştururken... vurgun, soygun da yapıyorlar. Zümre illüzyoncu medya ve akademiyası da bu ihaneti perdeleyerek her şeyden iktidarı ve başkanlık sistemini sorumlu tutarken onun dümen suyunda hareket eden muhalefet partileri ise bu dezenformasyonu kampanyaya dönüştürüyorlar. Oynanan bu kirli oyunu mağdur olan topluma AKP ve yandaş medya da maalesef anlatmıyor.

***

İsrail dost olduğu ülkenin altını oyar

İsrail dost olduğu ülkenin altını oyar, düşman ilan ettiği ülkeye el altından her türlü desteği verir. Örneği İran ve Türkiye. İsrail ile İran hep karşılıklı atıp tutarlar. Birbirlerine zarar verdikleri vaki değildir. İran-Irak Savaşında Humeyni'ye silah yardımı yaptığı İrangate ile ortaya çıktı. Türkiye ile ise hep dost gözüken İsrail PKK'yı örgütleyip yönetir. Ermeni soykırım iddialarını Yahudi lobisi üzerinden şantaj vasıtası yapar. ihalesiz istediği fiyata aldığı tank ve uçak modernizasyonu ile kalleşçe büyük zarar verdi. Ama kaç yıldır düşmanlık ediyor bir zarar veremedi.

O.G.

- El-Aziz Gazetesi, Manşet bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/9537273/zumre-oligarklari-artik-siyasette-oyun-kurup-oyun-bozamiyorlar