Müslümanlar olayı kavrayamazlarsa Zümrenin rövanşı korkunç olacak

Başlıklar:

***

Bugün mübarek Cuma. Başkent İstanbul'u işgal ettikleri 5 yıllık sürede İngilizlerin himayesinde TC'yi kuran ve yöneten Selanik Dönmesi takiyeci Sabetaycı Zümreyi Erbakan 40 yıllık Millî Görüş mücadelesi ile yönetimden uzaklaştırıp Müslümanları iktidara taşıdı. Millî Görüş'ün 4 partisini kapatıp Erbakan'ı 5 kez yasaklı yapan Zümre Oligarşisi Türkiye'yi yeniden ele geçirmek için ölümüne bir mücadele yürütüyor. Müslümanlar olayı kavrayamazlarsa Zümrenin rövanşı korkunç olacak.

***

Yahudi diye suçlamak ne kadar zor! Neden?

İnsanları Ermeni diye suçlamak ne kadar kolay, Yahudi diye suçlamak ne kadar zor! Neden? Ermeniler millet-i sadıka idi. Osmanlı Devletini yıkma, Filistin'de İsrail'i kurma planı yapan Siyonistler 1. Dünya Savaşında Ermenileri devlete karşı örgütleyip terörize ettiler. Bu gerekçe ile de tehcir ettirdiler. Yunan'a Anadolu'yu işgal ettirip Rumları mübadele ile sürmeye gerekçe yapanlar da Siyonistlerdi. TC'yi Selanik Dönmesi takiyeci Sabetaycı Zümre Oligarşisi olarak kurmak için Anadolu'yu iki Hristiyan azınlıktan arındırdılar.

***

Muharrem Sarıkaya olayı da budur

Muharrem Sarıkaya Habertürk'teki görevine dönüyormuş. Zümre kendinden olmayanları çalıştırırken çok kötü kullanıyor, onursuzlaştırıyor. Böyleleri biriktirdikleri aşağılık duygusuyla eli altındakilerden bu kini, hıncı, öfkeyi çıkartıyor. Muharrem Sarıkaya olayı da budur.

***

Örnek olsun diye bir fotoğraf çekip paylaşmak istedim

Habertürk'ün sabah programını yapan Ebru Baki Zümre'den olduğu için şımarık, pervasız davranıp konuklarına yerli yersiz müdahale ediyor. Ankara temsilcisi Sibel Erdem'e sözü bırakmadan ne varsa kendi anlatıyor. Kızcağız belli ki Zümre'den değil, her şeyi mahcup edayla sindiriyor. Örnek olsun diye bir fotoğraf çekip paylaşmak istedim.

O.G.

- El-Aziz Gazetesi, Manşet bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/9446619/muslumanlar-olayi-kavrayamazlarsa-zumrenin-rovansi-korkunc-olacak