Bir anket: Marul maydonoz mu istersiniz bağımsız bir Türkiye mi?

Türkiye çok kritik bir seçim sürecine girmiş bulunuyor. Zira 2023 seçimleri Milli Görüş derin devlet ile Türkiye'deki İsrail (Selanik Dönmesi takiyeci Sabetaycı Zümre) arasındaki iktidar mücadelesinde bir final olacak.

Bunu bilen küresel sermaye Türkiye'ye çok yönlü bir saldırı düzenliyor. Sahibi olduğu beşli çete süpermarket zincirleri ile suni pahalılık ve yoksulluk oluştururken buna sebep olarak ise yine manipülasyonlarla yükselttiği kur fiyatlarını göstererek iktidarı suçluyordu.

Eski Türkiye Kemalcı vesayet statükosuna dönüş mutabakatı olan Millet İttifakı Türkiye'deki İsrail'in güdümünde siyaset yapıyor. Zaten Türkiye ekonomisine bir saldırı yapıldığını ittifakın benzemez tüm unsurlarının eş zamanlı açıklamalarından, illüzyoncu medya ve akademiyanın bu minvalde yayınlarından anlamanız mümkün.

Türkiye'deki İsrail'in 2023 seçim stratejisini de ifşa eden bu söylemde halka ekonomik operasyon çeken, ülkedeki pahalılığın müsebbibi olan zümrenin sözcülüğünü yapan Millet İttifakı doğal olarak marul ve maydanoz vaat ediyor. Ona biçilen görev bu! Suni pahalılık zaten siyasi amaçla bunun için oluşturuldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ise Millet İttifakı unsurlarının yabancı büyükelçilerle 2023 seçimlerini dizayn etmek için yaptıkları gizli görüşmelere dikkat çekiyor ve 2023 seçimleri için bağımsızlık vaat ediyor.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, oluşan bu tabloyu şöyle değerlendiriyor:

"Selanik Dönmesi takiyeci Sabetaycı Zümre sermayesi ile İllüzyoncu medya ve akademiyası birlikte soğan patates spekülasyonuyla Ankara ve  İstanbul belediyelerini aldı. Şimdi marul maydanoz ile iktidarı almak istiyor. Toplum sığır sürüsü yapılmak isteniyor. Malum, Tevrat'a göre Yahudi olmayanlar goyim, yani güdülecek hayvan.
TC'nin kurucusu Selanik Dönmesi takiyeci Sabetaycı zümre tarafından milletimizin bin yıllık Türk-İslam kültürünü, ahlakını, hasletini yozlaştırıp dejenere etmek amacıyla kurulan Yeşilçam sinema sektörünün İnek Şaban türü filmlerle oluşturduğu sığ anlayışlı şu topluma bu zümreyi tanıtmak kolay değil. Ancak başarmak zorundayız.
TC'nin kurucusu Selanik Dönmesi takiyeci Sabetaycı Zümre artık Sıhhiye yokuşunu çıkamayan ABD hibesi külüstür tankları yollara çıkartıp darbe yaparak iktidarları değiştirmiyor. Kurduğu 5 harami süpermarket ve tedarik zincirleriyle marul, maydanoz fiyatını arttırarak iktidar değiştirmeye kalkıyor. Kemalcı inkârcı paganist eğitimle çürüttüğü toplum buna müsait."
- GEÇKİL -

Geçkil şöyle devam ediyor:

"CB Erdoğan  CHP büyükelçilikler kapısında iktidar arıyor. Türkiye'nin bağımsızlığı için bu vahimdir diyor. CHP vatandaş bir deste maydanoz, bir marul alamıyor diyor. Türkiye 2023 seçimine bu iki siyasi söylemle gidiyor. Bağımsızlık ile maydanoz marul vaatleri arasında bir tercih yapacak."
- GEÇKİL -

İşte bu sebeple biz de okurlarımıza mini bir anket yapalım istedik!

Marul maydonoz mu istersiniz bağımsız bir Türkiye mi?

O.G.

- El-Aziz Gazetesi, Analiz bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/9329914/bir-anket-marul-maydonoz-mu-istersiniz-bagimsiz-bir-turkiye-mi