Sedef Kabaş da olmasa topluma düşmanlıklarını nasıl anlatırdık?

Selanik Dönmesi Sabetaycı Sedef Kabaş'ın CB Erdoğan'a yaptığı ahlâksızlık, seviyesizlik ve kepazelik yalnızca şahsının değil; tüm Selanik Dönmesi takiyeci Sabetayist zümrenin ortak anlayışını ve duygusunu temsil ediyor.

Selanik Dönmesi Sedef Kabaş'ın imza attığı ahlaksızlığı tipik Sabetaycı şımarıklık, pervasızlık, küstahlık ve korkusuzlukla izah etmek zor. Bunların elbette etkisi var ama asıl sebep; Milli Görüş ile verilen 50 yıllık iktidar mücadelesinde devleti Müslümanlara kaybetmenin verdiği umutsuzluk, hayal kırıklığı ve öfke var.

Beğenirsiniz beğenmezseniz bir gerçek var. Sebetaycı Ebru Baki, Sedef Kabaş, Nevşin Mengü, Şirin Payzın, Özlem Gürses'in bir şövalye ruhuyla Kemalcı statüko'yu savundukları gibi CB Erdoğan ve AK Parti'yi savunan kaç tane erkek Müslüman gazeteci mücahit var!

Selanik Dönmesi Sedef Kabaş'ın tutuklanması, yargının Sabetayist Kemalcı vesayet rejiminin tahakkümü altından çıkıp gerçek özgürlük ve bağımsızlığa kavuştuğunun göstergesidir. Eski müstemleke Kemalcı vesayet rejiminde Sabetayist zümrenin dokunulmazlığı vardı. Bırakın tutuklamayı ifadeye çağıramazdınız.

Sedef Kabaş'ın tutuklanmasına karşı Selanik Dönmesi Sabetaycı zümre oligarşinin birlik, beraberlik ve dayanışma içinde nasıl tek bir ses ve nefes olarak toplu halde organize tepki verdiğini gördünüz mü? Ey Müslüman....Bir kilo soğana, patatese büyükşehir belediye başkanlıklarını CHP'ye sattığından utandın mı?

5816'dan tutuklanmış, yargılanmış, hüküm giymiş hayatı kararmışlar için ifade ve düşünce hürriyeti istemeyen Selanik Dönmeleri, Sedef Kabaş için nasıl da hürriyet ve özgürlük abidesi rolü oynuyorlar değil mi?

Devlet Bahçeli'nin CB Erdoğan'a hakaret eden Sabetaycı Sedef Kabaş'a gösterdiği tepkiyi kaç tane AK Partili üst yönetici, milletvekili ve Beştepe Külliyesi çalışanı gösterdi?

Sedef Kabaş gibiler de olmasa Selanik Dönmesi Sabetayist zümrenin devletimize, milletimize nasıl büyük bir kin, öfke ve nefret dolu duygularla iflah olmaz bir düşmanlık beslediğini halka nasıl anlatacağız?

CB Erdoğan'ı halkı kutuplaştırmak ve kamplaştırmak ile suçlayan Selanik Dönmesi takiyeci Sabetaycı medya ve akademiya'nın Sedef Kabaş'a nasıl da sahip çıktıklarını fark ettiniz mi?

Her geçen gün artan bir trentte gittikçe azgınlaşan, zivanadan çıkan ve ahlak, edep, ilke tanımayan Sabetayist Dönmeler şu gerçeği kabul etseler iyi olur: Milli Görüş derin devletinden devleti, Müslümanlardan iktidarı almanız mümkün değil. Güveneceğiz herhangi bir dış güç de yok. Gittikçe azgınlaşmanız sadece size zarar verir. Bu ülkede barış içinde yaşamak şansını kaybetmeyin.

Selanikli Sabetayist Kemalcı CHP'liler Cumhurbaşkanına hakaret maddesi TCK'dan kaldırılsın diye kanun teklifi hazırladı. AK Partili vekillerde 5816 kaldırılsın diye bir teklif hazırlamaya yetecek yürek, cesaret var mı? Ya da 5816 iptal edilsin diye kampanya başlatacak özgür ve bağımsız bir Müslüman toplum bu ülkede yaşıyor mu?

O.G.

- El-Aziz Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/9215265/sedef-kabas-da-olmasa-topluma-dusmanliklarini-nasil-anlatirdik