Daha dün anlatmıştık... Vuslateri, o zümrenin gerçek yüzünü ifşa etti!

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil dün yaptığı değerlendirmelerde çok merak edilen Türkiye'deki İsrail (Selanik Dönmesi takiyeci Sabetayist Zümre) hakkında değerlendirmeler yapmış onların işlediği ama suçunu devlete attıkları kötülüklerini açıklamıştı.

Onlardan biri şöyleydi:

" Türkiye'deki İsrail ( Selanik Dönmesi takiyeci Sabetaycı Zümre) işlediği bütün suçları iktidara mal edip illüzyoncu medya ve akademiya ile kamuoyu oluşturuyor. Ekonomi büyüyor vatandaşa yansımıyor diyor. Oysa ekonomisi büyüyüp çalışanlarını asgari ücrete mahkûm eden bu zümreye ait harami beş süpermarket zinciri ve kendilerine ait özel sektör. Devlette ise asgari ücret yok gibi... Devlet enflasyonun üzerinde de maaşlara zam yapıyor."
- GEÇKİL -

Çok geçmedi o zümrenin yaptığı dizilerle toplumu aşağılayıp kendilerini yücelten en meşhurlarından olan Gülse Birsel ve çalıştırdığı oyuncu Gonca Vuslateri arasındaki diyalog Geçkil'in haklılığını çok açık ortaya koydu. 

Gülse Birsel devleti kötülemek için sosyal medya hesabından bir elektrik faturası paylaştı. Yüksek geldiğini belirten Birsel 'Ben de kira tadında elektrik faturamı arz edeyim, 3+1 düz daire ha burası' notunu düşmüş, çok sayıda tepki de almıştı.

Ama bu zümrenin gerçek yüzünü ortaya koyan cevap dizilerinde oynattığı Gonca Vuslateri'den geldi.

Dizilerinden milyonlarca lira para kaldıran Birsel'in kendisini en düşük ücretle çalıştırdığını belirtti.

2012 ve 2014 yılları arasında yayınlanan senaristi ve başrol oyuncusu Gülse Birsel'in olduğu Yalan Dünya dizisinde Eylem ve Vasfiye Teyze karakterlerini canlandıran Gonca Vuslateri, o dönemde aldığı çok düşük ücrete atıfta bulunarak şunları yazdı:

"O GELEN FATURADAN 75 TL DAHA DÜŞÜK ÜCRETE OYNAMIŞ OYUNCUYUM"

"Bu ülkenin en az paraya en sevilen karakterini oynamış oyunculardanım. O gelen elektrik faturasından 75 TL daha düşüktü hem de. O yüzden fatura konusunda deneyimliyim. Soğuk havalarda arkadaşında kal. Sete ordan git. Ha bir de baget ekmek al 4’e böl pul biberle lup."

İşte milleti açlığa, yokluğa, düşük ücrete mahkûm eden bu Selanik Dönmeleri suçunu ise devlete böyle atıyor.

En büyük güçleri gizlilik... Ama ifşa olacakları zaman da yakın! Zira daha gemilere bindirilip geldikleri yerlere gönderilece bu azgın azınlık!

O.G.

- El-Aziz Gazetesi, Analiz bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/9213029/daha-dun-anlatmistik-vuslateri-o-zumrenin-gercek-yuzunu-ifsa-etti