Dünyanın en özgür medyası en ileri demokrasisi Türkiye'de

Facebook herhangi bir hakaret, nefret suçu vs içermeyen gönderilerime yine 7 gün yasak koydu. Bu keyfi uygulamalara karşı devlet kullanıcı vatandaşının hakkını korumalıdır. Yaptım oldu, istediğimi yaparım, hoşuma gitmeyen paylaşıma yasak koyarım keyfiliğine izin verilmemelidir.

***

Dünyanın en özgür medyası en ileri demokrasisi Türkiye'de

Dünyanın en özgür medyası en ileri demokrasisi Türkiye'de. Yasak hiçbir ideoloji ve söylem yok. Terör suçlusu Selahattin Demirtaş, terör ve darbe suçlusu Osman Kavala tutuklu diye yaygarayı sürdüren Selanik Dönmeleri Facebook'un keyfi yasaklarını görmüyorlar. Dayanışma içindeler.

Hiçbir Batı demokrasisi ayrılıkçı partilere, medyaya müsaade etmez. Türkiye demokrasisi terörle iltisaklı ayrılıkçı partiye tahammül ediyor. Kandil'e gidip terörist elebaşılarıyla röportaj yapan, yayınlayan bir sürü ünlü gazeteci var. Tek ayıbı Selanik Dönmelerinin eseri 5816!

***

Deva Partisi seçim görmeden siyasi enkaz!

Bilderbergçi Ali Babacan'ın Deva Partisi kurucu üyesi Metin Gürcan siyasi ve askeri casusluktan tutuklandı. Türkiye'deki İsrail'in Cumhur İktidarını çökertmek için kurdurduğu Deva Partisi seçim görmeden siyasi enkaz!

***

Türkiye'nin kaymağını yiyen hep Selanik Dönmeleridir

Global sermayenin temsilcisi, 5 harami süpermarket zinciri sahibi, illüzyoncu medya ve akademiyanın patronu, ekonomi alanındaki yapılanmaların, örgütlerin yöneticisi, milyonları asgari ücrete mahkûm eden özel sektörün önde geleni, Türkiye'nin kaymağını yiyen hep Selanik Dönmeleridir.

Başkent İstanbil'u 5 yıl işgal eden İngilizler himayesinde TC'yi kuran İttihatçı Selanik Dönmeleri ülkeyi ilelebet yönetmek için kendileri ölümüne dayanışma içinde iken; inkârcı Kemalist eğitimle bireyci, aidiyetsiz, bencil, çıkarcı, gayrimilli bir kozmopolit toplum oluşturdular.

***

Dün otobanlara, duble yollara karşı çıkanlar bugün yakıt zammını istismar ediyorlar

Eski Türkiye'de kötü yollarda her gün korona virüsten ölen kadar insanımız hayatını kaybederdi. Bugün pırıl pırıl yollarda konforlu yolculuk yapanlar kaçınılmaz yakıt zammına bozuluyorlar. Dün otobanlara, duble yollara karşı çıkanlar bugün yakıt zammını istismar ediyorlar.

O.G.

- El-Aziz Gazetesi, Manşet bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/8738603/dunyanin-en-ozgur-medyasi-en-ileri-demokrasisi-turkiyede