Hakan Fidan'ı zora sokacak El-Aziz'i haklı çıkaran iddia: Serbest bırakılan çift Birim 8200 ajanıydı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın evinin görüntülerini kaydedip, işaretleyen İsrail ajanları gözaltına alınırken büyük gündem oldu.

İllüzyoncu medya ve akademiya olayı istihbarat başarısı deyip överken salıverilişlerinde ise hiç bahsetmedi.

2 İsrail ajanı da o olay sonrası tutuklandı. Ancak çok sürmedi iki gün geçmeden kadın ve erkek o ajanlar sessizce serbest bırakıldı.

Hem de İçişleri Bakanı Soylu'nun ajanlık yaptıklarına dair çok güçlü bulgular mevcut bu sebeple de tutuklandılar demesine rağmen...

Türkiye gündeminden bir anda düşürülen o iki ajanla ilgili kendilerinin Yahudi olduklarını pek de gizlemeyen bir haber sitesi olan Jöntürk'ten önemli bir bilgi paylaşıldı.

Haber şöyle:

"İsrail Ordusu’nun en önemli birimlerinden 8200 (Yehida Shmoneh-Matayim), sinyal istihbaratından (SIGINT) sorumlu ve bugüne kadar siber casusluktaki ezber bozan başarıları ile ülkenin gözdesi.

Birim 8200 aynı zamanda, ülke içi ve dışında birçok şehrin çok yüksek çözünürlüklü ve detaylı haritalarının çıkarılmasından da sorumlu.

Birim 8200’ün işgal altındaki Filistin toprakları için 3D harita uygulamasından kısa bir bölüm

Tabii bu tür yeni haritaların oluşturulması için de taze video ve fotoğraf çekimleri gerekiyor.

Bu noktadan hareketle İstanbul’da Çamlıca Kulesinden ölçekli çekim yaptıkları iddiasıyla tutuklanan İsrailli Natalie-Mordi Vardin çiftinin Birim 8200’le bağlantısının olup olmadığı sorusu ister istemez akla geliyor.… Ve tabii İstanbul ve başka illerimizin bu tür haritalarının Birim 8200 tarafından oluşturulup oluşturulmadığı sorusu da…

Bizden aktarması. (Jöntürk) "

Site sözde Türkiye hükümetine İsrail'le işbirliği yapıyor imajı yüklemek istemiş ama aslında ifşa olan MİT Başkanı Hakan Fidan'dı.

Sözde MOSSAD operasyonuyla 15 ajanı tutuklamış bulunduğu medya ve akademiya tarafından ballandırılarak anlatılan Hakan Fidan'ın gerçek İsrail ajanlarını ise serbest bıraktırdığı böylece ortaya çıkmış oldu.

Jöntürk sitesi merdi kıpti misali şecaat arz ederken sirkatini söylemiş oldu.

Yine sitenin verdiği bilgi El-Aziz'in haklılığını da bir kez daha ortaya koydu.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil MİT'in İsrail ajanları operasyonlarına ilişkin tüm medya ve akademiyanın aksine şu değerlendirmelerde bulunmuştu, haklı da çıktı:

Şu MİT Başkanı Hakan Fidan'ı parlatma senaryoları da fena halde sırıtmasına rağmen illüzyoncu medya ve akademiya herkesi inandırıyor. Neymiş efendim MİT ve Katar istihbaratı 2 yıldan beri tutuklu bulunan 7 Türk'ü kurtarmış. Peki ne yapmış, nasıl kurtarmış? Ulan Çıfıtlar İsrailli casus çift bırakılınca Hafter de 7 Türk'ü salıverdi. Ne kurtarması... İsrail bir taştan iki kuş vuruyor. Bir suçüstü edilen casuslarını kurtarıyor bir de mutemet adamı Hakan Fidan'ı parlatıyor.
"İllüzyoncu medya ve akademiya TSK ne zaman  PKK'ya bir nokta operasyonu yapsa MİT'in işbirliği notuyla haber yaparak Hakan Fidan'a pay çıkarır. Ama İsrailli casusları serbest bıraktırdığında Hakan Fidan'ın adına haberde yer vermedi. İllüzyonla algı üreterek kamuoyu oluşturmada oldukça mahir."
"MİT Başkanı Hakan Fidan İsrailli casus çifti tahliye ettirdikten sonra Hafter de Libya'da iki yıldır tutuklu bulunan 7 vatandaşımızı salıverdi. Hakan Fidan İsrail'de hatırı sayılır biri olduğunu bir kez daha kanıtladı."
- GEÇKİL -

O.G.

- El-Aziz Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/8489436/hakan-fidani-zora-sokacak-el-azizi-hakli-cikaran-iddia-serbest-birakilan-cift-birim-8200-ajaniydi