Asiltürk'ten Erbakan'a İftira...

Geçtiğimiz günlerde Ergenekon'u savunan Kripto Ermeni Oğuzhan Asiltürk dilini bu kez Erbakan ve çocuklarına iftira için kullandı.

Asiltürk katıldığı bir programda Erbakan ailesinin teşkilatın mal varlıklarını zimmetlerine geçirdiğini söyledi.

21/02/2012 Konya Ticaret Odası’nda Saadet Partisi Tarafından Düzenlen ERBAKAN Haftası Etkinliklerine katılan Oğuzhan Asiltürk, “Erbakan’ın teşkilatın taşınmazlarını zimmetine geçirdi” dediği iddia edildi. "ERBAKAN HAFTASI ETKİNLİKLERİ "ni Erbakan ve ailesine iftira etkinliğine çevirmeye çalışan Oğuzhan Asiltürk'ün konuşmasının sonunda soru-cevap kısmına geçildi. İşte ne olduysa bundan sonra oldu. Katılımcılardan birisi daha önce Oğuzhan Asiltürk'ün Bursa'da söylediğini iddia ettiği iftiralarla ilgili soru sordu ve ortalık bir anda karıştı. Katılımcılar dövülerek salondan atıldı. NecmettinErbakan.net’in haberine göre olay şöyle gelişti:

*** Katılımcının Sorusu: 11 Eylül 2011 Pazar Günü SP Bursa İl Teşkilatında Düzenlediği toplantıda "Erbakan Bey, zeki bir kişiydi, borçlarının evlatlarına kalacağını bildiği için davaya ait bütün taşınmazları oğlunun ve damadının üzerine kaydetti." diyorsunuz. Burada ise Erbakan'ın Üstün meziyetlerinden bahsediyorsunuz bu yaptığınız çift yüzlülük değil mi? Manasında bir soru soruyor. *** Oğuzhan Asiltürk’ün Cevabı: O söylediğimde gerçek bu söylediğim de gerçek *** Farklı bir Katılımcı: O söylediğinin neresi gerçek! Cihat malını zimmetine mi geçirdi Hoca? *** Oğuzhan Asiltürk’ün Cevabı: Hoca değil çocukları zimmetine geçirdi. (diyerek bir önceki sözünü inkar ediyor. ERBAKAN Ailesi üzerinden de ERBAKAN Hocamızın, cihat paralarını ailesinin üzerine geçirdi iftirasında bulunarak, Ailesine ve Erbakan hocamıza tarihin en büyük iftirasını atmış oluyor...) Not: Soru soran katılımcılar dövülüp salondan dışarı atılıyor.
Programı canlı yayınlayan yerel televizyon da bir anda yayını kesiyor.

İşte Konya TV den CANLI yayınlanan görüntü:

Video 1'i İzlemek için tıklayın...

Video 2'yi izlemek için tıklayın...

- El-Aziz Gazetesi, Milli Görüş bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/8047962/asilturkten-erbakana-iftira