VAKIFÇILAR NE DİYECEK/İSRAİL'Lİ HAARETZ İŞARET FİŞEĞİNİ ÇAKTI/ İNGİLİZ TEMEL’DEN İNCİLER! İSMİ İLE MÜSEMMA DEVLET BAHÇELİ/YAHUDİ’NİN MÜCADELE ARAÇLARI DEVREDE/DESTİCİ HEDEFTE  TIKLAYIN

Vakıfçılar ne diyecek?

Fatih Erbakan'ın parti kurma kararını Başkan Erdoğan'ın izni ve onayıyla aldığı Erbakan Vakfı kulislerinde herkesin dilinde.

Bu yazacaklarım Kocaeli Çayırova İlçesi Erbakan Vakfı mensuplarından bir tanıdığımızın bize aktardığı bilgilerdir. Kaynak sağlam!

Hacı Bayram Veli Camii programına gidenler, kurulan partinin AKP'ye iltihak edeceğinin dilden dile konuşulduğuna şahit olmuşlar!

AKP'nin Erbakan vizyonunu ve Milli Görüş politikalarını desteklediğimiz için El-Aziz'i AKP'li olarak suçlayan Vakıfçılar ne diyecek?

F. Erbakan'ın yanındaki A. Kayıhan Osmanoğlu'nun Bilal Erdoğan'ın çalışma arkadaşı ve AKP'ye yakın bir isim olduğu hususu da önemli…

Siyonizmin isyan gerekçesi: Enflasyon ve hayat pahalılığı!

Arap Baharı önce İslam aleminde sonra ‘Turuncu Devrimler’ adıyla Kafkaskaya'da ardından da ‘Gezi Parkı’ olarak Türkiye'de uygulandı!

Siyonizm, Türkiye'de yapmak istediği projenin sağlamasını yapmak için önce başka ülkelerde dener! İşte bu nedenle Fransa'daki isyana dikkat diyoruz!

Fransa'daki ayaklanmanın nedeni hayat pahalılığı!

Türkiye'deki küresel sermaye medyanın yayınlarıyla ne kadar örtüşüyor değil mi?

Türkiye'de Yahudi medyasının gündemi ne? Enflasyon ve hayat pahalılığı!

İsrail'li Haaretz işaret fişeğini çaktı!

Haaretz Gazetesi’nde çıkan bir yazıda; Orta Doğu’da barışı ve huzuru sağlayan son birleştirici gücün Osmanlı olduğu ve Osmanlı’nın yüzyıllar boyunca bölgeyi barış ve adalet içinde yönettiğinden bahsedildi.

İşaret fişeğini çakan İsrail'li Haaretz Gazetesi, Yahudi hinterlandına Osmanlı'ya sahip çıkın dedi!

Selçuklu/Osmanlı Medeniyetini aşağılayan yerli Kemalist Yahudiler; Haaretz'in Osmanlı övgüsüne ne diyecek diye merak ederken, Sabetayist modacı Cemil İpekçi; Kemalist ritüel Öğrenci Andı ırkçı dedi!

Yahudi Osmanlı'yı hayırla yad edince, Yahudi modacı Cemil İpekçi yaptığı açıklamada; "Türkiye ismi bölücü bir isim. Diğer ırkları dışlıyor" dedi!

Yahudi Haaretz, Osmanlı'yı keşfedince İlker Başbuğ da Kemalizm'in ırkçılığını aniden çözdü!

Genel Kurmay Başkanlığının ardından ağlama duvarını kippası ile ziyaret eden Ergenekoncu Başbuğ: “Türk halkı yanlış, bölücü bir tabir…” dedi!

İsrail'li Haaretz'in Osmanlı'ya övgüler düzmesi demek Kemalizm'in sonu demektir!

Kemalizm'i yerilmeden bunun yapılması mümkün olmadığına göre Kemalizm'i bu ülkede hala uyuyan şuursuz Müslümanlar değil ancak Yahudi yıkabilir!

Gelişmelere bakılırsa helvadan putlarını yemeye başladılar…

Yahudi, sonunun Erbakan'ın dediği gibi gemilere binip Filistin'i terk etmek olduğunu anlayınca Osmanlı'nın adaletine sarıldı!

CIA kırması Abdurrahman Dilipak, O. Kavala'ya sahip çıktı!

CIA kırması Abdurrahman Dilipak, Yahudi Soros'un Türkiye temsilcisi Yahudi Osman Kavala'ya sahip çıkarak tutukluğunu eleştirdi!

Başkan Erdoğan'ın arkasında Macar Yahudisi var dediği Gezi finansörü Osman Kavala'nın arasında da Abdurrahman Dilipak çıktı!

A. Dilipak, Gezi Parkı isyanının Türkiye'deki üst akli ve Soros'un yerli temsilcisi Osman Kavala'ya sahip çıktı! Sizce neden?

"AKP adayını beğenmezsem solcu adaya oy veririm" diyen CIA imalatı A. Dilipak, bugün Gezici Osman Kavala'ya destek verdi!

Yahudi Soros'un temsilcisi Osman Kavala'nın tutukluluğuna itiraz eden A. Dilipak'ın neden Adnan Oktar'ın tutukluğuna itirazı yok?

İngiliz Temel’den inciler!

İngiliz Temel,"16 yıl AKP gibi iktidarda kalmak halkın teveccühü olmadan mümkün değildir" dedi! Vay seni gizli AKP'li vay...

İngiliz Temel: "Bu ülkede yaşayan her insanın 'Ne kadar güzel bir ülkem var' diye şükretmesi gerektiğini söyledi. Ha şunu bileydin!

İngiliz Temel: "Erbakan hayatta olsaydı, Fatih'i falakaya yatırırdı!" Doğru ama eksik söz!

Peki kendisine iftira atana ne yapardı Erbakan?

Devşirme İngiliz Temel ‘Erbakan hayatta olsaydı Fatih'i falakaya yatırırdı’ sözüyle aklınca CHP'nin medreseleri aşağılamasına nazire yapıyor!

Kültür inekleri; Ertan Özyiğit ve Abdullah Çiftçi

Kanal 24’te “Kayıt Dışı” Programında arz-ı endam Ertan Özyiğit/Abdullah Çiftçi, Siyonizm'i ilah gibi anlatıp insanlığın bu güce ancak kölelik yapabileceği algısına hizmet ediyorlar!

İki yorumcu, Erbakan'ı bilmediği için hidayetten mahrum! Gelişmelere Siyonizm'in penceresinden baktıkları için kültür inekleri gibiler.

Siyonizm'le ilgili okuduklarını anlatırken kitleleri hipnozla teslimiyete zorluyorlar!

Erbakan'ı bilmeyen Ertan Özyiğit/Abdullah Çiftçi, küresel mücadeleyi hak/batıl savaşı değil; batıl/batıl savaşı olarak anlatıyor!

Kısa… Kısa…

Rusya lideri Putin ile Katar Emiri El-Sani'ye Beştepe Külliyesinde çalışma ofisi verilmeli! İki haftada bir Türkiye'deler!

Devlet Bahçeli'nin yaptığı, küresel güçler, FETÖ-PKK üçlüsü Türkiye'ye yönelik yeni bir senaryo için harekete geçtiler sözü önemli!

Bahçeli: "Ülke gitmişken, yeni hükümet sistemine hain bir sefer düzenlenirken, belediyelerin hepsi bizden olsa ne, olmasa ne?"

CHP'li Muharrem İnce ve heyeti Eyüp Sultan'ı ziyarete gitmiş! AKP camiye siyaset soktu diyen DNA'sı bozuk Saadetçiler buyurun...

İsrail Başbakanı Netanyahu ısrarla Prens Salman'ı İsrail dostu gibi gösterirken; ABD Yahudi medyasının ise hedef yapması ilginç!

Dünyanın en güçlü Yahudi lobisi CFR, Türkiye artık birçok konuda ABD'nin dostu ya da müttefiki değil diye rapor açıkladı!

Yahudi lobisi CFR, Türkiye Siyonizm'in emrinden çıktı diye bağırıyor! Gezi çıkması devşirme Saadetçiler, AKP İsrail'e bağlı diyor!

Eczacıların Atatürk resmini asmamalarının ruhsat iptali nedeni olduğunu bu mecburiyetin bu yıl iptal edildiğini biliyor musunuz?

Mesud AKGÜL İSMİ İLE MÜSEMMA DEVLET BAHÇELİ/YAHUDİ’NİN MÜCADELE ARAÇLARI DEVREDE/DESTİCİ HEDEFTE TIKLAYIN

- El-Aziz Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/8046193/vakifcilar-ne-diyecekisrailli-haaretz-isaret-fisegini-cakti-ingiliz-temelden-inciler-ismi-ile-musemma-devlet-bahceliyahudinin-mucadele-araclari-devrededestici-hedefte-tiklayin