EMNİYET MÜDÜRÜ NİHAT İŞLEK, MUHTARLARI DİNLEDİ!Emniyet Müdürü Nihat İşlek, muhtarları dinledi!

Emniyet Müdürü Nihat İşlek, muhtarları dinledi!

Elazığ İl Emniyet Müdürü Nihat İşlek, merkez mahalle muhtarları ile bir araya gelerek, istişare toplantısı yaptı. Elazığ İl Emniyet Müdürü Nihat İşlek, Elazığ ili merkez mahalle muhtarları ile bir araya gelerek, karşılıklı görüş alış verişinde bulunulan bir istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Elazığ İl Emniyet Müdürü Nihat İşlek, Emniyet Müdürlüğü’nde işbirliği ve istişare toplantıları kapsamında merkez mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Emniyet Müdürü İşlek'e, Asayiş, Trafik ve Güvenlikten sorumlu emniyet müdür yardımcıları da eşlik etti. Mahalle muhtarları ile bir süre sohbet eden İşlek, onların bölgesindeki genel sorunları ve çözümleri konusunda bilgi alış verişinde bulundu.
Muhtarları dinleyen İşlek, birim amirlerine sorunların çözümleri kon.usunda gerekli talimatları verdiğini belirtti. Muhtarların, devlet ile vatandaş arasında köprü vazifesi gördüğünü belirten İşlek, “Bu tür toplantıların diğer muhtarlarımızın da katılımıyla devam edecek. Muhtarlarımızla birlikte karşılıklı diyalog içerisinde en iyi hizmeti vereceğimizi düşünüyorum...” dedi.
Mahalle muhtarları da böyle bir istişare toplantısı düzenlenmesinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

- El-Aziz Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/8043388/emniyet-muduru-nihat-islek-muhtarlari-dinlediemniyet-muduru-nihat-islek-muhtarlari-dinledi