CFR'nin yayın organı Foreign Policy'den itiraf: “Hayallerimiz çöktü ve 2020 bizi fethetti"

ABD'nin en güçlü Yahudi lobisi CFR'nin yayın organı Foreign Policy'de yayınlanan makaleden alıntılar:

1- "Şu an trajikomik görünse de çoğumuz 2019 biterken 2020'yi fethedeceğimizi düşünerek yeni yıla girdik. Ancak Mart'ın ortası geldiğinde bu hayallerimiz çöktü ve 2020 bizi fethetti."

2- “Bu salgının zafer arayışını engellemesine izin vermeyen bir kişi varsa, o da Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dır."

3- "Bu yıl Türk Ordusu, dünya çapında on yıllardır olmadığı kadar, hatta belki de hiç olmadığı kadar aktifti."

Karabağ'da destan yazan TÜRK SİHA'larının başarıları nedeniyle NATO'da gizli bir toplantı yapıldı. Alman uzmanın itirafı, "Şu ana kadar yaptığımız gibi devam edersek, kaybettik."

BATI NORMLARINDA DONATILMIŞ MANKURTLAR NOEL'DE 1 MİLYON HİNDİ KESİP YİYECEKLER!

Zihinsel, kodsal ve genetik olarak Batı normlarında donatılmış mankurtlar bu yıl Noel'de 1 milyon hindi kesip yiyecekler. Aynı müptezeller Kurban Bayramı'nda hayvan hakları savunucusu kesiliyorlar.

Milleti cahil, çoban, göbeğini kaşıyan adam diyerek aşağılayan Selanikli azgın azınlık, yılbaşında otel, ev ve villalarda Sodom/Gomore'yi kıskandıracak rezilliklere imza atmasınlar diye devletin kolluk güçleri teyakkuzda.

Bu milletin dinine, değerlerine, kimliğine düşman olan Selanikli azgın azınlığın Yahudi ve Hristiyanlara ait ne varsa hepsini taklit edip yaşama çabası içinde olmaları, bu azgın azınlığın bu topraklara/millete ait olmadığının ispatıdır.

Türkiye'nin nüfusu 83 milyon. Selanikli Sabetayist Yahudiler azınlık. Ancak 90 yıldır Türkiye'nin en zengin 100 işadamı listesinin tamamı Sabetayist Yahudilerden oluşuyor. Hani demokrasi? Hani çoğunluğun azınlığa tahakkümü?

İNGİLİZ TEMEL, “İRAN İÇİN TRUMP'A KARŞI AMA BİDEN'IN YANINDAYIM”

İngiliz Temel, “İran için Trump'a karşı ama Biden'ın yanındayım” demiş. İyi de Irak, Afganistan, Yemen, Suriye ve Lübnan'da İsrail-ABD-AB de İran'ın yanında. Nasıl oluyor bu?

"İran için Trump'a karşı Baden'ın yanındayım" diyen İngiliz Temel aslında, "İsrail için Biden'ın yanındayım" diyemediği için İran ile İsrail'i örtüyor.

İSRAİL UŞAKLARININ HALİ!

Irak ve Suriye'de İsrail projelerinin taşeronluğunu ve kiralık paralı askerliğini yapan Hizbullah lideri Nasrallah, İsrail'i tehdit etmiş. 40 yıldır bölgede aynı tiyatro oynanıyor ama inatla bu kurgunun müşterisi çok.

İsrail'in devlet aklı, desteği ve gücü olmasa BAE'nin bölgede Türkiye düşmanlığı yapması mümkün değil. İsrail olmasa BAE zurnanın son deliği bir silik, güçsüz, etkisiz, çapsız bir ülkecik.

Fransa, Türkiye'yi tehdit eden İsrail'in bekçi köpeği Hafter'i uyardı. "Libya'da askeri çözüm yok. Siyasi çözüme odaklanın!" Fransa, Hafter'e diyor ki, "TSK karşısında hiç şansın yok. Aklını başına al."

*****

Türkiye'nin İsrail ile normalleşmesinin en hararetli savunucusu Mustafi Amiral Cihat Yaycı, Yunanistan'ın 12 mil kararı savaş sebebidir dedi. Bilin ki bu topluma her kim İsrail dışında başka bir düşman gösteriyorsa o Türkiye'deki İsrail'in elemanıdır.

*****

Türkiye'de en saçma kampanyalardan birisi HDP'ye verilen hazine yardımının kesilmesi isteğidir. Bu hazine yardımı nedeniyle partiler Türkiye'deki Siyonist sermayenin finansman desteğine mahkum olmaktan çıkmış ve devletin kontrolü altına girmiştir.

*****

Bilderbergçi Ali Babacan, 28 Şubat süreciyle ilgili konuşurken ağlamış. Ancak 28 Şubat'ın siyasi ayağı ile günümüzde ittifak içinde olan bizzat kendisi.

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “İsrail’in kışkırttıkları TSK’nın karşısına çıkamıyor!"

- El-Aziz Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/8042693/cfrnin-yayin-organi-foreign-policyden-itiraf-hayallerimiz-coktu-ve-2020-bizi-fethetti