FACEBOOK İSRAİL KORUMACILIĞI YAPIYOR. BU YÜZDEN BENİM HESABIMA BİR AY KULLANIM YASAĞI KOYDU…

Facebook’un son zamanlarda yaptığı İsrail korumacılığını değerlendiren Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; “Yahudi karşıtlığını, aleyhtarlığını engelleyip kullanım yasağı koymasına eyvallah. Ama Facebook İsrail korumacılığı yapıyor. Bu yüzden benim hesabıma bir ay kullanım yasağı koydu. Bu kabul edilemez.” dedi.

Yahudi karşıtlığını, aleyhtarlığını engelleyip kullanım yasağı koymasına eyvallah. Ama Facebook İsrail korumacılığı yapıyor. Bu yüzden benim hesabıma bir ay kullanım yasağı koydu. Bu kabul edilemez.

İsrail kurulurken dünyanın her yerinde tüm ülkelerde Filistin'e göçe zorlamak için Yahudilere eş zamanlı sistematik baskılar, zulümler, işkenceler, tehditle uygulandı. Bunu Siyonistler organize ettiler.

İsrail vahşetinin, gaddarlığının, vicdansızlığının, kural-ahlak-değer tanımazlığının neden olduğu küresel Yahudi nefreti ve düşmanlığı tehlikeli boyutlara varıyor.

Tarihte Kabalacı Siyonist Hahamların yapıp ettiklerinin faturası Yahudi Toplumuna fatura edilmiştir. İsrail küstahlığının, şımarıklığının, ahlaksızlığının, hak-hukuk tanımazlığının, vicdansızlığın, gaddarlığının, kahpeliğinin... faturası da önünde sonunda Yahudilere kesilecektir.

***

Bir kutu bisküvinin bile açılmadan içeri sokulmadığı abluka altındaki Gazze'de bu kadar roketin nasıl üretildiği, malzemenin nasıl temin edildiği seküler dünyanın kafasını karıştırdı. İsrail müsaade etti İran verdi diyenler var. Yani İsrail-İran işbirliği içinde!

- El-Aziz Gazetesi, Manşet bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/8041447/facebook-israil-korumaciligi-yapiyor-bu-yuzden-benim-hesabima-bir-ay-kullanim-yasagi-koydu