'ANDIMIZ' KONUSUNU GÜNDEM YAPAN TÜRKİYE'DEKİ İSRAİL DEĞİL, MİLLÎ GÖRÜŞ DERİN DEVLETİ; ENDİŞEYE GEREK YOK

Küfür, inkâr, şirk dolu sözlerle Müslüman çocuklarına dayatılan "Andımız" tartışmalarına değinen Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; endişeye gerek olmadığını gündemi Milli Görüş Devleti’nin Müslümanlara mücadelesi verilmeyen kazanımların yitirilebileceğini göstermek istediği için oluşturduğunu belirtti. Koç’un Külliye ziyaretinin sebebini anlattı, Türkiye’deki İsrail’in kırk yıldır çıkaramadığı kazığı açıkladı.

Erbakan'ın kurduğu Milli Görüş derin devleti küfür, inkâr, şirk dolu sözlerle Müslüman çocuklarına dayatılarak okutulan "Andımız" uygulamasını kaldırdı. Ancak Kemalcı, paganist resmi ideoloji ile asimile edilen Müslümanlar bu kazanıma sahip çıkmadılar. Şuurlu bir mücadele ile kaldırılması için yeniden konulması şuur açıcı olabilir.

Ne kadar acıdır ki Türkiye'deki İsrail güdümlü illüzyoncu medya ve akademiya Kemalcı, paganist "Andımız" uygulamasına dönüş için kampanya başlatırken asimilasyonla köleleştirilen Müslümanlardan henüz bir itiraz yok.

Şu "Andımız" denilen paganist, Kemalcı, küfür ve inkâr metnini yeniden Müslüman çocuklara dayatarak okutmak için Türkiye'deki İsrail ağızları yoğun çaba harcarken Müslümanlardan ses çıkmaması gösteriyor ki kölelik zihniyetinden kurtulmaları zaman alacaktır.

Şu da bir gerçektir ki Erbakan Milli Görüş mücadelesi ile Türkiye'deki İsrail'in yönettiği inkârcı, laik, paganist resmi ideolojili devleti buram buram Müslüman yapmıştır. Ancak yüzde 99'u Müslüman toplum henüz asimilasyon etkisinden kurtarılıp şuurlandırılamamıştır. Bu da gerçekleşecektir.

"Andımız" konusunu gündem yapan Türkiye'deki İsrail değil, Millî Görüş derin devleti; endişeye gerek yok. Müslümanlara mücadelesi verilmeyen kazanımların yitirilebileceğini göstermek istiyor. Ne yazık ki Müslümanların hali iç karartıcı.

Milli Görüş derin devleti Tandoğan'daki ilk Cumhuriyet Mitingini İsrail ve batı karşıtı söylemlerle yaptırdı. Kalabalığı gören Türkiye'deki İsrail balıklama atlayıp sahiplenerek İstanbul, İzmir ve Samsun'da içeriğini değiştirerek gerçekleştirdi. Böylece ürkütülen Müslümanlar AKP'yi destekleyerek yüzde 28'e düşmüş oyunu yüzde 47'ye çıkardılar.

Milli Görüş derin devleti birçok konuda Türkiye'deki İsrail ve Kemalcı vesayet statükosu mensuplarını manipüle ederek planladığı sonuçlara varabilmektedir. Bu, siyasi akıl üstünlüğünün bir tezahürüdür. Milli Görüş karşısında Türkiye'deki İsrail statükosu 51 yıldır sürekli gerilemektedir.

Bu vatanın sahibi 1000 yıldır uğruna milyonlarca şehit vermiş Müslümanlardır. Osmanlı Devleti 1. Dünya Savaşı'nda yenilince Siyonist-Haçlı Batı ile işbirliği yapan Selanik Dönmeleri TC'yi kurdular. Erbakan Milli Görüş hareketi ile devleti onlardan alarak Müslümanları iktidar yaptı. Kemalcı rejimin asimile ettiği şuursuz Müslümanlar devlete sahip çıkamıyor.

Küfür, şirk, inkâr sözleriyle oluşturulan "Andımıza" Müslümanların değil Kürtlerin karşı çıktığı izlenimini vermeye çalışıyor Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası... Kemalcı despot rejimin asimile ettiği Müslümanların sessizliği bu izlenimi güçlendiriyor.

Milletimizin 1000 yıllık İslam inancıyla bağdaşmayan küfür, şirk, inkâr sözleriyle oluşturulan toplumu bölücü nitelikteki "Andımız" uygulamasına ilk Erbakan karşı çıktı DGM'de yargılandı. Milli Görüş derin devleti bu uygulamaya son verdi. Saadet Partisi kabuk yönetimi ve çapsız salako-palyaço YRP tartışmaları mal mal izliyor.

Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulu aldığı "Andımız" kararıyla -zamanlamasına bakılırsa- bir siyasi toplum mühendisliğine ortam hazırlamıştır. Üzerine balıklama atlayan statükocular olacakların farkında görünmüyorlar.

Anıtkabir'de iman tazeleyenlerin kutsalı paganist "Andımızı" Müslüman çocuklarına okutmadan sınıflara sokmama dayatmasına ses çıkarmayan Müslümanlara cehennem gazaplanıp sabırsızlanıyor.

Bağlılarının oylarını nüfuzlarını arttırmak ve ranta çevirmek için siyasilerle aşna fişna olan tarikat ve cemaat liderleri "Andımız" denilen inkârcı paganist metnin çocuklarına okutulmadan sınıflara sokulmamasına tepkisizler. Bunlar için yaşasın cehennem!

***

28 Şubat'a gerekçe yapılan bir konu da Erbakan'ın Taksim'e cami yapma sözüydü. Taksim Camii Ramazan'a hazır. Ne yazık ki başta Saadetçiler 28 Şubat'ta mağdur edilen Müslümanlar bunun heyecanını yaşayamıyor. Asimilasyonla köleleştirilmiş şuursuz Müslümanların hali bu.

***

İLK ÇÖZÜLMESİ GEREKEN SORUN BUDUR

Türkiye'deki İsrail'in Enis Berberoğlu konusunda devlete karşı verdiği destansı mücadele Müslümanlara örnek olmalıdır. Müslümanları Milli Görüş'le şuurlandıracak Saadet Partisi yönetimini Türkiye'deki İsrail güdümlemiştir. İlk çözülmesi gereken sorun budur.

***

KOÇ KÜLLİYE'YE GİDİP DEVLET'E BİAT ETTİ

Basın baronu Erol Simavi'nin, medya patronu Dinç Bilgin'in, iş adamı ve medya patronu Uzanların, iş adamı ve medya patronu Aydın Doğan'ın akıbetlerini gören Koç Külliye'ye gidip Devlet'e biat etti. Devletimiz Osmanlı'dan güçlü lakin Kemalcı resmi ideolojinin asimile ederek köleleştirdiği Müslümanların hali felaket.

***

ZİRA DERTLERİ MISIR'LA DEĞİL İSRAİL İLE İLİŞKİLERİN BU KILIFLA DÜZELTİLMESİYDİ

Mısır'la ilişkilerimizi neden düzeltmiyoruz diye yırtınan Türkiye'deki İsrail ağızları İsrail'den ayrıştırılarak görüşmelerin yürütülmesine bozuluyorlar. Zira dertleri Mısır'la değil İsrail ile ilişkilerin bu kılıfla düzeltilmesiydi.

***

TÜRKİYE'DEKİ İSRAİL KIRK YILDIR BU KAZIĞI ÇIKARTAMADI

Planladığı 12 Mart Muhtırası tersyüz edilince ABD, 12 Eylül Darbesi'ni planladı. Erbakan'ın emrine giren Kenan Evren anayasaya din dersi mecburiyetini koyarak vesayetçi statükoya iyi bir kazık attı. Türkiye'deki İsrail kırk yıldır bu kazığı çıkartamadı ama Kenan Evren'i paspas edip itibarsızlaştırdı.

- El-Aziz Gazetesi, Manşet bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/8041139/andimiz-konusunu-gundem-yapan-turkiyedeki-israil-degil-milli-gorus-derin-devleti-endiseye-gerek-yok