ELAZIĞSPOR'DA KART ALARMI!

Yarın zorlu maç için Adana’ya hareket edecek olan Elazığspor’da Adana Demirspor maçı öncesinde 3 futbolcu ceza sınırında bulunuyor…

Sezon başından buyana görülen gereksiz kartlar yüzünden zor duruma düşen ve kısıtlı kadrosu sebebiyle sıkıntı yaşayan Bordo-Beyazlı ekibimizde Cuma günü oynanacak olan Adana Demirspor maçı öncesinde 3 önemli futbolcu ceza sınırında yer alıyor.

Bandırmaspor maçında 3 sarı kart sınırında olan Mehmet YİĞİT ve Çağrı ORTAKAYA’ya Wellington TOM’da eklenince sınırdaki oyuncu sayısı 3’e yükselmiş oldu.

Bu 3 futbolcu Adana Demirspor Maçında kart görmesi durumunda bir sonraki hafta ilimizde oynanacak olan Yeni Malatyaspor derbisinde forma giyemeyecek.

Teknik Direktör Ogün TEMİZKANOĞLU kart görmemeleri konusunda uyardığı oyuncularından A. Demirspor karşısında dikkatli olmalarını istedi.

Berk’in cezası bitiyor!

Ümraniyespor ile oynanan U-21 maçı sonunda gördüğü kırmızı kart ile 5 maç ceza alan Berk YILDIZ, Adana Demirspor maçı ile birlikte cezasını tamamlayacak ve Teknik heyetin şans tanıması durumunda Yeni Malatyaspor karşısında forma giyebilecek.

- El-Aziz Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/8040476/elazigsporda-kart-alarmi