MÜSİAD Dost Meclisi'nin konuğu Rektör Göktaş oldu

MÜSİAD Elazığ Şubesi tarafından düzenlenen Dost Meclisi toplantılarının bu haftaki konukları Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş ve İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Şahin Kara oldu.

Önceki dönem MÜSİAD Şube başkanlarından Yöntemim Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Durgungül'ün ev sahipliğinde gerçekleştirilen programda Üniversite-Sanayi iş birliğinin yanı sıra İlim Yayma Cemiyeti'nin faaliyetleri de konuşuldu.

Programın açılış konuşmasını yapan MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan, katılımcılara teşekkür etti.

Elazığ'ın her alanda gelişmesi ve kalkınması için MÜSİAD olarak her türlü çalışmayı destekleme gayretinde olduklarının altını çizen Gürkan; "Dost Meclisimizde bu hafta Fırat Üniversitemizin başarılı ve bir o kadar da mütevazi olan kıymetli rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş hocamızı ve İlim Yayma Cemiyeti'ni konuk ettik.

Her iki kuruluş da şehrimizin gelişmesine ve kalkınmasına ciddi katkılar sunuyor. Tabi bizler de MÜSİAD olarak Elazığ’ımızın ekonomik açıdan daha iyi noktalara gelebilmesi için çalışan, gayret gösteren bir kuruluşuz. Her ne kadar ekonomi alanında bir sivil toplum kuruluşu olsak da şehrimizin sosyal, kültürel ve diğer alanlarda da gelişmesini önemsiyor, bunun için Dost Meclisi gibi programlar düzenleyerek sürece katkı sunmaya çalışıyoruz." ifadelerini kullandı.

- El-Aziz Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/8040033/musiad-dost-meclisinin-konugu-rektor-goktas-oldu