FATİH ERBAKAN’IN KURDUĞU PARTİ MİLLİ GÖRÜŞ’E GÖRE GAYRI MEŞRUDUR!  MİLLİ GÖRÜŞ TARİHİ; YENİDEN BÜYÜK TÜRKİYE, YENİ BİR DÜNYA VE ADİL DÜZEN KURULDUĞUNDA YAZILACAKTIR  TIKLAYIN

Fatih Erbakan’ın kurduğu parti Milli Görüş’e göre gayrı meşrudur!

F. Erbakan uzunca bir abdest döneminin ardından bugün Hacı Bayram Veli Camii’nde kılınan Cuma namazının ardından nihayet partisini kurdu!

“Bugün milletimiz, İslam alemi ve ülkemiz için tarihi bir adım atıyoruz” diyen F. Erbakan; kuruluş dilekçesini de Kurucular Kurulu üyesi Şehzade Abdulhamid Kayıhan Osmanoğlu ile birlikte imzaladıklarını duyurdu.

"Atatürk milli ve yerli bir liderdi" diyen F. Erbakan, Atatürk'ün darbe yaptığı 2. Abdülhamid'in torunuyla yan yana aynı safta!

Yani bizim çocuk Atatürk'e de Osmanlı'ya da sahip çıkıyor!

Atatürk, ve O’nun izinden giden Kemalistler katıksız Osmanlı düşmanıdır. Hanedanı kadın, çocuk, yaşlı demeden öz yurdundan sürgün edip perişan etmişlerdir. Hem Osmanlı'ya hem Atatürk'e sahip çıkmak da ne? Bu nasıl bir garabet!

Erbakan’ın sıkça ifade ettiği gibi; “Hidayet Kararması” işte böyle bir şey. Bir insanın hidayeti kararırsa ne dediğini/yaptığını bilmez.

Fatih Erbakan'ın kurduğu parti yasalara uygun olsa da Millî Görüş'e göre gayrı meşrudur!

Hayırlı olsun diyemiyoruz çünkü harama besmele çekilmez.

Millî Görüşçüler herhangi bir parti kuramaz, herhangi bir görüş ve düşünceyi savunamaz.

Millî Görüş Erbakan'ın tarifiyle: "KATIKSIZ VE KATKISIZ İSLAM DEMEKTİR"

Millî Görüş'ün Partisi Saadet işgal altında diye başka bir Millî Görüş Partisi kurulamaz. Kuranlar Erbakan'ın tabiriyle ancak "Palyaço" olur.

Fatih Erbakan'ın kurduğu parti demokrasiye, TC yasalarına göre meşrudur. Ama Millî Görüş'e göre gayri meşrudur.

Erbakan Milli Görüş'ün 40. Yıl kutlamalarında 1970 yılında bir keramet gösterip kuracağı 5 partiyi de sırasıyla saydığını söylemektedir.

Hal böyle iken şimdi ikinci kırk yılı başlatıyoruz diye ayrı bir parti kurmak da ne demek?

Tarih boyunca taklitçiler değil özgün bir görüşü, düşüncesi, söylemi olanlar toplumları peşlerinden sürükleyip çığır açmışlardır.

Gazete, televizyon, parti, vakıf, dernek, örgüt, cemaat vs. Bir özgün görüşü, düşüncesi, mesajı yoksa bir hiçtir.

Erbakan Millî Görüş ile tek başına yola çıktı; Türkiye'yi, dünyayı değiştirdi ve değişim hızlanarak devam ediyor!

SP'nin ihanet ettiği, AKP'nin sahip çıkmadığı, Yeni Refahçılar’ın hiç bilmediği Millî Görüş Türkiye ve dünyayı değiştiriyor!

Asrı Saadet'te de aynen böyle oldu; Sahabeler kanlı-bıçaklı olup birbirlerinin boynunu vururken, İslam yeryüzüne hızla yayılıyordu!

Türkiye merkezli esrarengiz bir güç ve irade Erbakan'ın projelerini ve Millî Görüş'ün küresel vizyonunu bir bir hayata geçiriyor!

SP kabuk yönetimi Millî Görüş karşıtı, Gezicilere ait söylem ve politikaları sahipleniyor. Yeni Refahçılar ise renksiz, kokusuz…

Hayret!

Görünen tablo o ki, Erbakan'ı tanıyıp Millî Görüş şuuruna sahip olanlar, Hak Davayı savunanlar yalnızca El-Azizciler!

Erbakan: "Sağlam bir tek yumurta bir sepet çürük yumurtadan değerlidir" diyordu.

Bir tane sağlam tohum yeşerip milyonlar olur. Bir ambar çürük tohumdan yeşeren olmaz!

Şimdi bir kez daha ortaya çıktı ki El-Azizciler Millî Görüş'ün sağlam tohumu!

Erbakan, Saadet Partisi’ni Numan Kurtulmuş'un ihanetinden yargı kararıyla aldı. F. Erbakan ise ancak genel merkez binasını aldı!

"Babamın partisi işgal altında" diyen Fatih Erbakan, partiyi işgalcilere terk edip yeni bir parti kurdu. Bu mu Milli Görüş?

Saadetçilerin AKP'nin günahlarını göstererek kendi ihanetlerini örtme yöntemini Vakfçılar/Yeni Refahçılar da kullanıyor!

İngiliz Temel gibi gaza gelmişsiniz bir kere, anlamıyor musunuz?

Size AKP'yi tavsiye eden mi var; El-aziz olarak Erbakan’ın tarif edip uyguladığı Millî Görüş'ü savunuyor ve tavsiye ediyoruz…

İfsatçı kadim Yahudi zihniyeti Hak'kın mensuplarını iğfal ettikçe; Yüce Allah yeni savunucular ortaya çıkarıp sahipsiz bırakmıyor.

Hak'kın savunucuları, şahitleri her zaman sayıca az ve güçsüz olmuşlardır. Ancak Allah onlara yardım edip Hak'kı galip kılmıştır.

Hak'kı savunmayan, üstün tutmayan bir kişi, topluluk, kuruluş ne denli güç ve imkân sahibi olursa olsun Allah katında önemsizdir.

Hak'kı savunan, üstün tutan bir kişi, topluluk, kuruluş ne denli güçsüz olursa olsun Allah ona yardım eder ve galip kılar.

Hak'kı savunan güçsüz topluluklarla Batılı savunan güçlü toplulukları karşı karşıya getirmek Yüce Allah'ın değişmez sünnetidir.

Hak'kı savunan kişi ve topluluklara -ne denli güçsüz olurlarsa olsunlar- mutlaka yardım edip galip getirmek Allah'ın va'didir.

Hak Dava olan Millî Görüş'ü yalnızca El-Azizciler sahiplenip savunmaktadırlar. Yüce Allah onları mutlaka gelip kılacaktır.

Millî Görüş'ün Partisi Saadet'i temsil etmek ya da Erbakan'ın oğlu olmak yetmez. Mutlaka Hak'kı üstün tutmak gerekir.

El-Azizciler Millî Görüş'ü; CHP-Gezici müttefiki Saadetçilere de, renksiz Yeni Refahçılara da asla bırakmayacaktır.

Bugün F. Erbakan'ın, Twitter'da paylaştığı fotoğrafta yer alan İkinci Abdülhamit'in torunu Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu aynı zamanda Darülaceze İdare Meclisi üyesi, yani Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın aynı kuruldaki oğlu Bilal Erdoğan'ın çalışma arkadaşı.

F. Erbakan'ın kurduğu partide vitrine koyduğu Abdülhamid Osmanoğlu, partinin kurucular kurulunda yer alırken, Erbakan’ın kurduğu Milli Devleti anlatan bizlere sürekli AKP'li yakıştırması yapan eskinin Vakıfçıları, şimdinin Yeniden Refahçıları’na bir hatırlatma!

Beyler; abdestiniz şüpheli, bu abdestle ibadet olmaz! İsterseniz yeniden tazeleyin…

Zeki GEÇKİL MİLLİ GÖRÜŞ TARİHİ; YENİDEN BÜYÜK TÜRKİYE, YENİ BİR DÜNYA VE ADİL DÜZEN KURULDUĞUNDA YAZILACAKTIR TIKLAYIN

- El-Aziz Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/8038615/fatih-erbakanin-kurdugu-parti-milli-goruse-gore-gayri-mesrudur-milli-gorus-tarihi-yeniden-buyuk-turkiye-yeni-bir-dunya-ve-adil-duzen-kuruldugunda-yazilacaktir-tiklayin