İLLÜZYONCU MEDYA VE AKADEMİYA ARTIK YALANCI ÇOBAN

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyasının siyasette istediğini vezir, istemediğini rezil ettiği Eski Türkiye’nin olmadığını ifade eden Geçkil; “İllüzyoncu medya ve akademiya artık yalancı çoban.” dedi.

***

İstanbul Sözleşmesinin iptalini kadın cinayetlerine ve çocuk istismarına engel ortadan kaldırılıyor diye lanse ediyorlar. Oysa bu sözleşme kadına şiddetin en yaygın olduğu çocuk istismarının sektör haline getirildiği Batı dünyasının dayatmasıyla yürürlüğe konuldu. Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyasının sözleşmenin iptaline şiddetle karşı çıkması L G B T hesabınadır.

Ahmet ve Mehmet Altan kardeşlerin babası Çetin Altan yazdığı köşeye ŞEYTANIN GÖR DEDİĞİ adını koymuştu. Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası da sadece şeytanın gör dediğini görerek her türlü olumsuzluğu gündem yapıyor. Türkiye ve millet lehine hiçbir olumlu gelişmeyi görmek istemiyor.

İllüzyoncu medya ve akademiya baştan itibaren iktidarın Suriye politikasını İsrail penceresinden bakıp felaket gibi göstererek yerden yere vurdu. Suriye'de herkesin kaybettiği yalnızca Türkiye'nin kazandığı gerçeği güneşin balçıkla sıvanamayacağı gibi karartılamayınca sus pus olup pusuya yattı.

Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyasının siyasette istediğini vezir, istemediğini rezil ettiği Eski Türkiye yok. İllüzyoncu medya ve akademiya artık yalancı çoban.

Türkiye'nin bütün kalkınma, büyüme, güçlenme projelerine hiç istisnasız karşı çıkan illüzyoncu medya ve akademiya şimdi Kanal İstanbul projesini itibarsızlaştırmak için olağanüstü efor harcayarak muhalefeti bloke ediyor.

***

İllüzyoncu medya ve akademiya eskiden İslam düşmanlığı yapıyordu. İsrail, ABD ve Batı güdümünden çıktı diye şimdi Türkiye düşmanlığı yapıyor.

***

TÜRKİYE'DEKİ İSRAİL'İN ELİNE İÇİNDE TEK MERMİ OLAN BİR TABANCA VERSELER SİZCE KİMİ VURUR?

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile CHP lideri Kılıçdaroğlu'nu hedef olarak dikseler... Türkiye'deki İsrail'in eline içinde tek mermi olan bir tabanca verseler sizce kimi vurur?

CHP'den Selanikli Kemalcıları tasfiye eden Dersimli Kemal'e karşı Türkiye'deki İsrail desteklemese Muharrem İnce bir hiçtir.

***

Kim olursak olalım Allah'ın aciz bir kuluyuz. Kendimizi bir şekilde konumlandırıp tavırlar yapmak anlamsız. Yapmacık tevazu ise sahteciliktir. Tevazu hakiki, samimi ve tabii olmalıdır.

- El-Aziz Gazetesi, Manşet bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/8038054/illuzyoncu-medya-ve-akademiya-artik-yalanci-coban