Misyonları; Türkiye'nin kalkınmasını, büyümesini, gelişmesini engellemek için takoz/yıkım siyaseti!

Türkiye, büyümesin, gelişmesin, güçlenmesin diye tüm kalkınma hamleleri ve projelerine kulp takıp itibar suikastı gerçekleştiren Selanikli Sabetayist Yahudi Kemalcıların yaptırtmayız dedikleri bir proje daha bitti. Kuzey Marmara Otoyolu tamamlandı. Elbette bir heykel değil ama!..

Misyonları; Türkiye'nin kalkınmasını, büyümesini, gelişmesini engellemek için takoz/yıkım siyaseti olan; vizyonları sadece heykel yapmakla bloklanmış azgın azınlık Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi Kemalcılar, açılan Kuzey Marmara Otoyolu nedeniyle yine azaptalar, keyifsizler...

Dünyada pandemi salgınıyla mücadele sürecinde kalkınma ve yatırım projelerini aksatmadan sürdüren; daha önce açıklanmış olduğu takvimde hiçbir aksaklık yaşatmadan hizmete açan, yeni onlarca milyar $'lık projeleri ihaleye çıkaran tek ülke Türkiye. Ekonomi batınca böyle oluyor!

Pandemi ile mücadele sürecinde zengin/fakir; sigortalı/sigortasız 83 milyon vatandaşına bakım, yatak, maske, ilaç, tedavi hizmetlerini ücretsiz sağlayan ve aşılama çalışmalarından ücret almayan tek devlet Türkiye. Ülkenin başında diktatör olunca sağlık hizmetleri de böyle oluyor!

"Hani aşılar nerede?" diye günlerdir sosyal medya platformlarından algı operasyonu yapan Selanikli Sabetayist Kemalcı politika, medya ve akademiyasına acaba bugünkü Hürriyet'in manşeti yeterli gelir mi?

Dünyanın en büyük teknoloji/cep telefonu üreticisi şirketler; Xiaomi, Huawei, Realme, Oppo, Vivo, Samsung ve Tecno Mobile niçin Türkiye'de fabrika açmak için birbiriyle yarışıyorlar? Ekonomistlere göre ekonomisi batmış Türkiye'de yatırım yapan bu şirketleri aptallar mı yönetiyor?

19 yıldır hep aynı terane, algı operasyonu, psikolojik harp taktiği kullanılıyor. Parayı verenin düdüğü çaldığı yalan/manipülasyon üretim merkezi anket firmaları yine devrede. “CB Erdoğan'ın oy oranı eriyor”, “Erdoğan'a filan kişi fark attı” şeklinde haberler yine piyasaya sürüldü.

Sahibinin sesi anket firmalarının son 18 yılda yapılan 12 seçimin hepsinde iktidarı kaybediyor diyerek alaşağı ettikleri CB Erdoğan, iktidarının 19. Yılını kutluyor. Ancak can çıkar huy çıkmaz diye boşuna dememişler. Anket firmalarının 19 yılda 12 kez canı çıktı ama huy aynı huy…

Siyonizm, siyasi akıl üstünlüğünü kaybetmiş!

İsrail ateşkes ilan etti. Peki, yediği bu b.k ne işe yaradı? Tüm dünyada İsrail karşıtlığını körüklemek ve diğer ülkelerde yaşayan Yahudilerin hayatını çekilmez kılıp toplumsal öfkenin hedefi yapmak, İsrail'e ne kazandırdı? Belli ki, Siyonizm, siyasi akıl üstünlüğünü kaybetmiş!

Medya özgür değil diye Türkiye'yi suçlamayı alışkanlık edinen Batı medyasında ki özgürlüğe güzel bir örnek. ABD haber ajansı AP, İsrail'i eleştiren muhabirini kovdu. Üstelik İsrail, AP'nin Filistin bürosunu bombaladı. İşte size Batı'daki medya özgürlüğünün hal-i pürmelali.

Küresel haber ajansları, televizyon kanalları, gazeteler; İsrail'in Filistin halkına uyguladığı sistematik soykırım politikaları karşısında özgür medya nasıl olmalı, tarafsızlık ne demek, objektif yayıncılık nasıl uygulanır benzeri sorulara en güzel cevapları verdiler!

Sabetayist Kemalcılar'ın hazzetmediği Kılıçdaroğlu ve Kaftancıoğlu!

Canan Kaftancıoğlu hakkında zorla getirilme kararı alındı. CHP içindeki Selanikli Sabetayist Kemalcılar'ın hazzetmediği Canan Kaftancıoğlu'nun bu tür yargı kararlarıyla öne çıkarılıp koltuğunu sağlama alması önemli. Dersimli Kemalcılar, Kaftancıoğlu ile İstanbul'a iktidar!

CHP'nin kurucusu iradesi Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi Cemaati, Dersimli Kemal Kılıçdaroğlu'nun genel başkanı olmasıyla birlikte CHP'deki baş aktörlüğü kaybetti. Hatta CHP'yi kaybettiler. Bu yüzden Selanikli Cumhuriyet gazetesi Dersimli Kemal'e karikatür ile düşmanlık etmiş!

Gerçek özgürlük İslam'da, Kemalcılar ise despotizmin zirvesi!

Bir topluluk hakkı üstün tutmaz, haktan taraf olmaz ise düzgün bir istikamet üzere yol alamaz. Değer yargısı olarak hakkın yerini menfaat, çoğunluk, imtiyaz ve güç/kuvvet alınca adalet ortadan kalkar. Herkes fanatikleşir, holiganlaşır. Böyle bir toplumu gütmek çok kolay.

Ezici çoğunluk Müslüman toplumun dinine, inancına, değerlerine, kutsallarına, kültürüne sabahtan akşama küfretmek, hakaret etmek serbest. Çünkü yasal yaptırımı yok. Ama Kemalcı statükoya laf etmek suç. 5816 cıs yapar. Gerçek özgürlük İslam'da. Kemalcılar ise despotizmin zirvesi.

Kendilerini besleyenlerin çevre katliamına sessiz kalıyorlar!

Gezi Parkı'nda 3-5 ağaç için Türkiye'nin önemli projelerini sabote etmeye çalışan zihniyet, kendilerini besleyenlerin çevre katliamına ise sessiz kalıyor. Sivas'ın Kangal ilçesine bağlı Bakırtepe, Pınargözü ve Naldöken mevkilerinde siyanürle altın arayan Koç'un Demir Export firması, on binlerce insanı zehirlerken, Akit'e konuşan Bakırtepe Çevre Platformu Aktivisti Hüsnü Koçyıldız köylülerin isyanını, "15 köy yıllardır zehir içip, zehir soluyor. Koç'un ve çevreci geçinenlerin Allah'tan korkusu yok mu?" diyerek özetledi.

Söz konusu çevre ve ağaç olunca Gezi Parkı için 81 vilayeti yakıp yıkan Soros'un çocukları Gezi zekalı vandallar söz konusu Koç Holding olunca ani bir refleksle yaşadıkları kovuklarına çekilerek ortalıktan kayboluyorlar, çıt bile çıkmıyor. Demek ki parayı veren çalıyor düdüğü!

Kadına şiddet uygulayıp cinsel taciz/tecavüz eden Kemalcı ise kadın örgütleri; yolsuzluk/hırsızlık yapan Kemalcı ise özgür medya ve dürüst gazeteciler; hayvanlara zulmeden Kemalcı ise hayvan hakları dernekleri; ormanı yakan PKK ise çevreci Gezi zekalılar üç maymunu oynuyorlar.

*****

"Filistin için adalet ve insan hakları" başlıklı bildiriyi 189 üniversite rektörü imzaladı. Ancak imza atmayan üniversite yönetimleri var.

Bildirinin gönderilmesine ve imza kampanyasına katılım çağrısı yapılmasına rağmen 14 üniversite yönetimi imza vermedi. İşte o liste:

Acıbadem Üniversitesi, Atılım Üniversitesi, Beykoz Üniversitesi, Çankaya Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, Arel Üniversitesi, İstanbul Bilgi Üniversitesi, Okan Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi, Koç Üniversitesi, Özyeğin Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, TED Üniversitesi ve Yaşar Üniversitesi

*****

Her fırsatta bizim HDP ile hiçbir bağımız yok, işimiz olmaz diyen İsrail'in İP'i Meral Akşener'in Rize ziyaretiyle ilgili PKK, HDP sevici Evrensel gazetesinin attığı manşete bakınız... Sözde Türk milliyetçisi ile Kürt milliyetçisi aynı safta, kolkola...

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: Sedat Peker, kimlere ve niçin savaş açtı?"

- El-Aziz Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/8036998/misyonlari-turkiyenin-kalkinmasini-buyumesini-gelismesini-engellemek-icin-takozyikim-siyaseti