OZAN TAHTAİŞLEYEN YENİDEN ELAZIĞSPOR'DA

Transfer çalışmalarını hızlandıran Elazığspor Yönetimi Boşnak ortasaha futbolcusu Aldin CAJIC’in ardından bu kez de eski futbolcusu Ozan TAHTAİŞLEYEN ile her konuda anlaşma sağladı. Ozan’ın Perşembe günü Antalya Kampı’na katılması bekleniyor.

Ligin 2. Yarısında defans hattında sorun yaşamak istemeyen ve bu doğrultuda da ibreyi yerli oyunculara çeviren Elazığspor, Altınordu ile yollarını ayıran Ozan TAHTAİŞLEYEN ile geçtiğimiz günlerde bir görüşme sağlamış ve prensip anlaşmasına varmıştı.

Tecrübeli futbolcu ile bugün son bir görüşme daha yapan Elazığspor Transfer Komitesi, Ozan TAHTAİŞLEYEN ile her konuda anlaştı ve Ozan’ı Antalya kampına davet etti.

Bu gelişme üzerine Ozan TAHTAİŞLEYEN’in Perşembe günü Elazığspor’un Antalya kampına giderek, takımla birlikte çalışmalara başlayacağı öğrenildi.

Elazığspor’un Süper Lig’e yükseldiği dönemde de kadrosunda bulunan Ozan TAHTAİŞLEYEN; Elazığspor’dan ayrıldıktan sonra Kayseri Erciyesspor, Şanlıurfaspor, Adanaspor, Adana Demirspor ve son olarak da Altınordu takımlarında forma giydi.

OZAN TAHTAİŞLEYEN ELAZIĞSPOR’DA -TIKLAYIN

- El-Aziz Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/8033783/ozan-tahtaisleyen-yeniden-elazigsporda