İsrail’in kışkırttıkları TSK’nın karşısına çıkamıyor!

Son iki günde toplamda 35 YPG'li terörist Barış Pınarı Bölgesi’nde temizlendi. İsrail, YPG ve PYD'yi TSK'ya karşı kışkırtarak Türkiye'nin Fırat'ın doğusuna askeri operasyon yapmasını böylece ABD ile bölgede çatışmasını planlıyor.

İsrail, Yunanistan'ı kışkırtarak Türkiye ile savaşması için tüm hinlikleri yapıyor. Ancak unuttu bir şey var. Türkiye'ye kim saldırırsa saldırsın fark etmez, Türkiye'yi yöneten Milli Görüş derin devletinin ilk hedefi İsrail olacak.

Arap Parlamentosu, TSK'nın Libya'daki varlığından rahatsız olmuş. Rahatsız olan her kimse mahalle karıları gibi dedikodu yapmasın, münafıklığa yeltenmesin, mertçe karşımıza çıksın.

Ermenistan eski CB danışmanlarından Libarityan, "Türkiye ile ilişkileri normalleştirelim. Yoksa çantamızı toplayıp başka bir yere taşınmamız gerekiyor" dedi. Ermeni'nin Türkiye algısı, milletimizin Türkiye algısında daha kaliteli ve değerli.

MEHMET AKİF, HİDAYET, ŞUUR VE FERASETTEN YOKSUN BİRİYDİ!

Mehmet Akif, hidayet, şuur ve ferasetten yoksun biriydi. Hayatı boyunca 2. Abdülhamid Han'a muhalif oldu. İstiklal Marşı ile de Sabetayist azınlık oligarşisi şeklinde İngilizler tarafından dizayn edilen müstemleke 1923 TC rejimini destekledi.

Siyonizm'in 2. Abdülhamid aleyhine aldatıp kullanmadığı İslamcı tarikat, cemaat, kanaat önderi, aydın, gazeteci, şair kalmadı. Erbakan'ın aleyhine de Siyonizm'in kullanmadığı İslamcı tarikat, cemaat, şair, aydın, gazeteci, kanaat önderi kalmadı.

İNGİLİZ TEMEL’İN TEMEL'İN ÇEVRİM İÇİ OLDUĞU KURULUŞLARA BAKAR MISINIZ?

İngiliz Temel, ABD'nde faaliyet gösteren Siyonist STK, gazeteci, iş adamları ve akademisyenler ile çevrim içi toplantı yaptı. İngiliz Temel'in çevrim içi olduğu kuruluşlara bakar mısınız?

İngiliz Temel, ABD'nde İsrailci medya ve akademiya ile çevrim içi görüşmesinde Trump yerine Türkiye düşmanı Siyonist Biden'ı daha makul ve barış yanlısı ilan etmiş.

İslam Birliği yerine açıkça AB'yi ve AHİM'in Osman Kavala, Selahattin Demirtaş kararlarını savunan İngiliz Temel yetmezmiş gibi Türkiye düşmanı Joe Biden'a da sahip çıktı.

SENDİKALARIN KARIN AĞRILARI BAŞKA!

Sendikalar yeni asgari ücreti beğenmedi. Peki, aynı sendikalar, Cumhuriyet tarihinde asgari ücrete sadece 11 ayda rekor zam yapan Başbakan Erbakan'a niye muhalefet ettiler?

Sendikalar; memura, işçiye, emekliye, çiftçiye, asgari ücretliye rekor zam yapan Erbakan'ı istemedi.

Az zam yaptı diyerek Erdoğan'ı da istemiyorlar. Ne çok zam yapan yarıyor, ne az yapan. Anlaşılan bu sendikaların karın ağrıları başka.

*****

Kadın haklarını istismar edip politika yapan CHP'li bir vekil, vahşice katledilen Pınar Gültekin'in babasını arayarak, "davadan vazgeçin" dediği ortaya çıktı. Ah keşke bunu yapan CHP'li olmasaydı da Türkiye'deki İsrail medyası ve akademiyası amuda kalksaydı!

*****

CHP lideri Kılıçdaroğlu, CHP'li belediyelerde asgarî ücret 3 bin 100 lira dedi. Finansman nereden? Uyuşturucu kaçakçılarını vergiye bağladılar ya oradan.

*****

Milli Görüş derin devletinin Türkiye'yi yönettiğini anlamak için TRT1 dizilerine bakmak kâfi. Diriliş Ertuğrul, Payitaht Abdülhamid, Uyanış Büyük Selçuklu ve yakında gösterime girecek Hay Sultan ile Barbaros. Hepsi 1000 yıllık Selçuklu- Osmanlı İslam medeniyetini anlatıyor.

*****

Abdurrahman Dilipak, hiçbir darbe döneminde hapse girmediğini ama AK Parti'nin bunu başaracağını söyledi. Dilipak'ın hiçbir darbe döneminde hapse girmemiş olması ne kadar garip değil mi? Sizce de bir anormallik yok mu?

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “Pelikan Örgütü medyası, CB İletişim Başkanı Fahrettin Altun'u "İletişim çok kötü" yaygarasıyla yıpratmak için saldırıyor!"

- El-Aziz Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/8033656/israilin-kiskirttiklari-tsknin-karsisina-cikamiyor