EĞER ABD BU HIZLA YUVARLANMAYA, TÜRKİYE BU HIZLA TIRMANMAYA DEVAM EDERSE 2023'TE YENİDEN BÜYÜK TÜRKİYE, YENİ BİR DÜNYA, ADİL DÜZEN TAMAMDIR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, sosyal medya hesaplarından gündemi değerlendirdi. İşte öne çıkan başlıklar:

◼ EĞER ABD BU HIZLA YUVARLANMAYA, TÜRKİYE BU HIZLA TIRMANMAYA DEVAM EDERSE

KILIÇDAROĞLU’NUN HDP'YE İLİŞKİN SÖZLERİ

KİRA PAHALILIĞI KONULU İLLÜZYONLARLA ALGI OLUŞTURUP KARA PROPAGANDA YAPIYORLAR

TÜRKİYE'NİN DE BİR TALİBAN'I OLSA…

YEMİŞLİK TOKİ’NİN SU SORUNU

BELEDİYE TANKERİ İLE SULAYAN GÖREVLİLER ÇİMLERİ KURUTUYOR

ABD Başkanı Joe Biden’ın BM Genel Kurulu’nda yaptığı konuşma üzerinden değerlendirmelerde bulunan Geçkil; “Eğer ABD bu hızla yuvarlanmaya, Türkiye bu hızla tırmanmaya devam ederse 2023'te Yeniden Büyük Türkiye, Yeni Bir Dünya, Adil Düzen tamamdır.” dedi. Okurlarımız için derledik…

Prof. Dr. Hüseyin Bağcı Joe Biden'ın BM Genel Kurulunda yaptığı konuşmayı dinledikten sonra Afşin Yurdakul'un programında canlı yayında yorumlarken "Bir çuval keçiboynuzu kemirdi, içinde bal hiç yoktu" dedi. Şeytan da bazen doğru söyler sözünü hatırlattı. Yüzündeki umutsuzluk, burukluk ifadesi görmeğe değerdi. Evet, ahım şahım dünyanın süper gücü ABD'nin Başkanı gerçekten de çuvallarla keçiboynuzu kemirdi yaptığı konuşmada.

Eğer ABD bu hızla yuvarlanmaya, Türkiye bu hızla tırmanmaya devam ederse 2023'te Yeniden Büyük Türkiye, Yeni Bir Dünya, Adil Düzen tamamdır. Sakın kimse Çin'den söz etmesin. Zira Çin'i büyüten kendi aklı değil, Türkiye karşısında mağlup olan Siyonizm'in aklıdır.

***

KILIÇDAROĞLU’NUN HDP'YE İLİŞKİN SÖZLERİ

Kılıçdaroğlu HDP'ye ilişkin sözleriyle bombanın pimini çekip Millet İttifakı denilen Kemalcı vesayet statükosu mutabakatının ortasına bıraktı. Toplumu da ajite eden bu açıklamalarıyla asıl CHP ile İyi Parti birlikteliğine onulmaz darbeyi indirdi.

***

KİRA PAHALILIĞI KONULU İLLÜZYONLARLA ALGI OLUŞTURUP KARA PROPAGANDA YAPIYORLAR

Düne kadar inşaat sektörü yatırımları aleyhine ahkâm kesip demediğini bırakmayarak kara tablolar çizen ekonomist kılıklı felaket tellalları şimdi işini gücünü bırakmış konut darlığı, kira pahalılığı konulu illüzyonlarla algı oluşturup kara propaganda yapıyorlar. Hepsi de Selanik Dönmesi takiyeci güruhu.

***

TÜRKİYE'NİN DE BİR TALİBAN'I OLSA DİYE İÇ GEÇİRDİM

Nagehan Alçı'nın eski Afganistan Cumhurbaşkanı Hamit Karzai ile yaptığı röportajı izliyorum Habertük'te... Taliban sayesinde giydiği tesettür kıyafeti bir yakışmış ki... Nagehan Hanımı hiç bu kadar güzel görmemiştim. Türkiye'nin de bir Taliban'ı olsa diye iç geçirdim.

***

YEMİŞLİK TOKİ’NİN SU SORUNU

Elazığ Yemişlik 1. Etapta (1072 konut) iki ayda bu dördüncü defadır yine sular akmıyor. Su müdürü "depolarım dolu su, su sıkıntısı yok" diyor. Peki, suların akmamasından kim sorumlu? Sanırım bu su müdürü ne işini ne sorumluluğunu biliyor. Elazığ genelinde suların sıklıkla kesilmesinden herkes illallah diyor. Ne iş ya 400 bin nüfuslu şehirde işi bilen bir su müdürü bulunamıyorsa 85 milyonluk koca Türkiye'de de mi yok?

***

BELEDİYE TANKERİ İLE SULAYAN GÖREVLİLER ÇİMLERİ KURUTUYOR

Belediye tankeri ile sulayan görevliler çimleri kurutuyor. Metrelerce uzağa tazyikli su fışkırtarak güya sularken çimleri kazıyorlar. Sayın Park ve Bahçeler Müdürü koltuğundan kalkıp adamlarının ne yaptığını bir görsün.

- El-Aziz Gazetesi, Manşet bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/8032767/eger-abd-bu-hizla-yuvarlanmaya-turkiye-bu-hizla-tirmanmaya-devam-ederse-2023te-yeniden-buyuk-turkiye-yeni-bir-dunya-adil-duzen-tamamdir