İsrail kontrollü Sabatayist sermayenin gıda fiyatlarındaki artış ile 2023'e hazırlandığı kabak gibi ortada iken!

Türkiye'de enflasyon ile mücadelenin önündeki en büyük engel, küresel sermaye marketler zincirleri. Karşılıklı dayanışma içinde özellikle gıda fiyatlarında suni artışları bilinçli ve organize yapıyorlar.

Küresel sermaye market zincirleri birbirleriyle ittifak içinde gıda fiyatlarında suni artışlar yaparak kasıtlı fiyat artışı, yokluk ve kıtlık oluşturuyorlar.

AK Parti iktidarı, küresel sermaye market zincirlerinin suni pahalılık yaparak meydana getirdikleri soyut pahalılık, yokluk ve kıtlıkla mücadele başarısız olmaya devam ederse 2023'ü tehlikeye atar.

İsrail ve Türkiye'deki İsrail Sabatayist sermayesinin market zincirleri 2019’da suni olarak yükselttikleri soğan/patates fiyatları ile büyükşehirleri AK Parti'den aldığı unutulmamalı.

Yerel seçimlerde bu yolla başarılı olan İsrail kontrollü Sabatayist sermayenin gıda fiyatlarındaki artış ile 2023'e hazırlandığı kabak gibi ortada iken AK Parti bu yolu ne yapın ne edip kapatmalı ve aynı delikten ikinci kez ısırılmamalı!

Yugoslavya'yı otoyollar mı batırdı?

Erbakan'ın danışmanı titrine sahip ekonomist Osman Altuğ, "Yugoslavya'yı otoyollar batırdı" demiş. Dünyanın en büyük otoyolları ABD ve Avrupa'da. Bu ülkeler niye batmıyor?

Erbakan'ın kitapçık yaparak teşkilatlarda dağıttığı Yeniden Büyük Türkiye projeleri içinde otoyol/duble yol projeleri önemli yer tutuyor. Osman Altuğ’un gazına gelen Milli Gazete’de "Yugoslavya'yı otoyollar batırdı" manşetini atmış!

Dün sormuştuk. İngiliz Temel ile Fatih Erbakan niçin Diyarbakır annelerini ziyaret etmiyor? Kim engelliyor? Samancı Saadetçiler ile salako-palyaço YRP'lilerden cevap gelmedi. Demek ki onlarda bir anlam verememiş.

CHP'nin, İP'in, HDP'nin PKK'yı 3 yıldır protesto eden Diyarbakırlı anneleri ziyaret etmemesi normal. Ama SP ile YRP'nin de bu mücadeleye duyarsız kalması anormal. SP ile YRP'nin PKK'ya bakışı nedir?

İllüzyoncu medya ve akademiya ısrarla MİT'i öne çıkarıp PR'nı yapıyor?

Türkiye'nin Körfez ülkeleri ile ilişkilerini normalleştirmesi İsrail'in işine gelmez. Ama Esad rejimi ile normalleşmesi İsrail'e hayat öpücüğü olur. Esad'ın ilk icraatı; Türkiye'nin Suriye'yi terk etmesini istemek olur.

MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ın Irak'ta Suriye istihbarat başkanı ile görüşme yapacağı haberlerde yer aldı. Hakan Fidan'ın 15 Temmuz FETÖ-NATO darbesini, CB Erdoğan'a haber vermediğini aklınızdan çıkarmayın.

Dünyanın en ünlü istihbarat örgütleri MOSSAD, CIA, MI6, SVR. Bunların yurt dışında yaptığı operasyonlar 30-40 yıl sonra medyaya sızar. Oysa Türkiye'de her operasyon haberinde MİT başrolde.

Terör örgütlerine karşı düzenlenen operasyonlarda TSK başrolde. Ancak Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası ısrarla MİT'i öne çıkarıp PR'nı yapıyor? Niye?

*****

Türkiye'nin en güçlü Sabetayist dönme hanedan Eczacıbaşı'ndan Bülent, silahlı adamları ile şantiye bastı. Belli ki Türkiye'yi hala Sabatayist oligarşinin yönettiği eski müstemleke Kemalcı vesayet rejimi zannediyor, küstahlığı bu yüzden…

Soru şu. Sabatayist dönme ailelerden Eczacıbaşı'ndan Bülent'in silahlı adamları ile şantiye bastığı skandal görüntülere sözde iktidar yandaşı medya neden kör, sağır ve dilsizi oynadı?

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “Selanik göçmeni Sabatayist Dönme Kemalcılar niçin Devlete düşman?"

- El-Aziz Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/8030226/israil-kontrollu-sabatayist-sermayenin-gida-fiyatlarindaki-artis-ile-2023e-hazirlandigi-kabak-gibi-ortada-iken