Bunların her şeyi para: Hudut namustur pankartlarını algı oyunu için parayla astırmışlar!

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, hudut namustur pankartlarının asıldığı ve o pankartlara sahip çıkanların ülkede algı operasyonu yapmak isteyip yaygara kopardıkları gün şu değerlendirmeyi yapmıştı:

Sınır namustur şirretliği ile ortalığa düşenler ahlaksızlıkta sınır tanımayan namus düşmanlarıdır. Namuslarını paspas edenler hangi namustan, hangi sınırdan söz ediyorlar?
- GEÇKİL -

Ve ortaya çıkan gerçekler El-Aziz'in haklılığını da ortaya çıkardı. İstanbul'da provokasyon amaçlı “Hudut namustur” pankartlarının arkasındaki organizasyon deşifre oldu. Olay parayla tutulan adamlara yaptırılan tamamen algı operasyonundan ibaret çıktı. Arkasında ise Yeşilçam Filmlerinden bile adi mizansenlerle son dönemde kamuoyuna rezil olan İyi Parti vardı.

"PARA VE BAŞKA ŞEYLER VADETTİLER"

Pankart astıkları gerekçesiyle gözaltına alınan ve sonrasında serbest bırakılan gençlerden Ahmet Çakmak Twitter'da “Bana bu pankartı Buğra Kavuncu astırdı. Yanındakiler para ve başka şeyler vadettiler.” dedi.

"KULLANILDIĞIMI FARK ETTİM"

Twitter'da 'Vera Çakmak' kullanıcı adını kullanan Çakmak özellikle "Kullanıldığımı fark ettiğim için bu videoyu çekiyorum" dedi.

TEHDİT EDİLDİĞİNİ ÖNE SÜRÜP #AHMETNEREDE DİYENLERE CEVAP

"Hudut Namustur" pankartını İYİ Partili Buğra Kavuncu'nun para karşılığı astırdığını açıklamasının ardından Ahmet Çakmak için #AhmetNerede tagı açıldı.

Paylaştığı videodan sonra alıkonulduğu ve tehdit edildiği yönünde iddialara da cevap veren Çakmak "Sosyal medya trolleri benim tehdit edildiğimi yazıyor evet iyi partili trolleri tarafından tehdit ediliyorum ama fark etmez biz buradayız" açıklamasında bulundu.

HABER 7

- El-Aziz Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/8029455/bunlarin-her-seyi-para-hudut-namustur-pankartlarini-algi-oyunu-icin-parayla-astirmislar