Erbakan'ın kurduğu Milli Görüş Derin Dünya Devleti’nden habersiz olanlar yaşanan büyük değişimi anlayamaz!

Erbakan'ın kurduğu ve küresel bir organizasyon halinde tasarladığı Milli Görüş Derin Dünya Devleti’nden habersiz kişi kim olursa olsun son 50 yılda ülkemizde, bölgede ve dünyada yaşanan büyük değişim ve devrimleri sağlıklı okuyarak isabetli analizler yapması mümkün değildir.

Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi Kemalcı medya ve akademiya, propaganda gücüyle daha doğrusu yalan, illüzyon, algı operasyonu, manipülasyon ile toplumun %50'ni hipnozluyor. Ancak propaganda gücü ile devleti yöneten aklı hipnozlamak veya narkozlamak olanaksız. Yani boşuna çaba..

Milli Görüş Derin Devleti ile ölümüne bir kavga veren Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi Kemalcı statüko yarım asırlık mücadelede hep kaybeden, yanlış yapan, geri adım atan, konum/nüfuz kaybeden taraf oldu. Gelinen noktada direncini sürdürüyor ama kaybettiklerini geri alması imkânsız.

Erbakan'ın kurduğu Milli Görüş Derin Devleti, İsrail'e angaje Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi Kemalcı oligarşi ile verdiği yarım asırlık mücadelede ülkenin siyasetine tek hâkim unsur oldu. Sermaye ve medyadaki Sabetayist tekeli kırıldı. TSK, yargı ve bürokraside tırpan yediler.

Siyonizm bu topraklarda önce Selanik merkezli Sabetayist/Mason kadrolarca oluşturulan İttihat ve Terakki ile girdi. Sonra şekil değiştirip Ergenekon oldu. Ardından FETÕ oldu. Son versiyonu da AK Parti içine sızarak metastaz yapmış olan Pelikan Örgütü'dür. Onun da sonu yakın…

Pelikan Örgütü'nün nasıl bir paradigma ile kurulduğunu ve aşırı Erdoğancı imajı çizerek kendisine yönelik eleştirileri, "Erdoğan düşmanlığı" tanımlamasıyla savuşturarak parti içinde aleyhinde olan isimlere, "hain" damgası vurup etkisizleştirdiği herkesin malumu. İşte bir örnek:

Hilal Kaplan, “Din dersinin travmasını hala atlatabilmiş değilim. Hoca bana sınıfın önünde masanın üstünde namaz kıldırmıştı! Zorunlu din dersine hayır!”

Hilal Kaplan 2012 yılında CNN Türk'te Enver Aysever'in sunduğu Aykırı Sorular'da ilginç açıklamalarda bulunmuştu. Kaplan, zorunlu din dersini eleştirerek "Zorunlu din dersi, insanları dinden soğutuyor" ifadesini kullanmıştı.

Türkiye'de suyun öte tarafından gelmiş 3 milyon civarında mübadil Selanikli Sabetayist Yahudi Beyaz Türk yaşıyor. 80 milyon ise Müslüman. Ancak 80 milyon Müslüman bölük/pörçük, paramparça. Suçu, bucu, bizden, ondan diye atomize edilmiş. Vahdet/Tevhid duygusu yok. Bu yüzden köle…

90 yıldır devlete hâkim olan irade/güç Selanikli Sabetayist Yahudi cemaati, devleti ve iktidarı kaybettiğinde neyi/neleri kaybedeceğini çok iyi bildiği için direnişte. Köleleştirilmiş Müslüman ise devlet/iktidar olmak ne demek bilmiyor. İhale, atama, tayin, terfi peşinde öküz.

HDP'li Garo Paylan muhalefete seslenerek, "Bakınız İsrail'de muhalefet müşterek noktalarda birleşerek 12 yıllık Netanyahu iktidarına son verdi. Türkiye'deki muhalefet de İsrail örneğindeki gibi 19 yıllık Erdoğan iktidarına son verebilir" dedi. Yani; Millet İttifakı=İsrail dedi.

İsrail, Türkiye'nin karşısına savaştırmak için çıkaracak bir Batılı ülke ve ordusu bulamıyor. Türkiye'yi işgal edecek bir ordu da yok. Terör örgütleri ile Türkiye'yi hizaya getirmek bitti. Ekonomik operasyonlar çözümsüz. Tek güvencesi içerideki Sabetayist Yahudi Oligarşisi!

Memleket Partisi Aydın İl Başkanı Cavit Yenipazarlı “Halkın geleceğini düşünüyorlarsa acilen bu halk sokaklarda yer almalıdır. Vurulmaktan, kurşunlanmaktan korkmamamız lazım." diyerek sokak çağrısı yaptı. Böyle bir çağrının yapıldığı ülkede diktatörlük var, inanabiliyor musunuz?

Ülkemizde ve dünyada küresel mafya ve organize suç örgütlerini kontrol ederek uyuşturucu, fuhuş, insan ve silah kaçakçılığının gerçek patronu olan Siyonizm, kendi işlediği, kontrol ettiği, yönettiği yeraltı dünyasının işlediği suçlardan AK Parti ve CB Erdoğan'ı sorumlu tutuyor.

Teşkilat Dizisi İsrail’e satıldı!

"MİT dizisi" sloganıyla olağanüstü yapılan PR sonucu fenomen haline getirilen Teşkilat'ın senaryo/kurgu olarak Türkiye'deki İsrail tarafından hazırlandığını söylemiştik. TRT Genel Müdürü İbrahim Eren, Teşkilatın İsrail’e satıldığını açıkladı. Ne de olsa kendi dizisi.

Türkiye'de, CB Erdoğan'ın, "15 Temmuz'u MİT bize bildirmedi" diyerek hedef yaptığı Hakan Fidan'ın PR'ı için TRT'de Teşkilat diye bir ucube dizi çevrilirken; 19 yıldır Türkiye'yi Milli Görüş Derin Devleti ile birlikte muhteşem yöneten Erdoğan ile ilgili bir dizi projesi niye yok?

*****

ABD'nin birçok Körfez ülkesinden hava savunma sistemlerini çektiği ve asker sayısını önemli miktarda da azaltmayı planlandığı açıklandı. ABD'nin Irak ve Afganistan işgalinde çok kötü dayak yiyerek yenildiği gerçeğini Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası örtüyor.

ABD, Ortadoğu'dan resmen çekileceğini ilan etti. ABD'nin Ortadoğu'da varlığının nedeni sadece İsrail'in güvenliği içindi. ABD artık yok. Yani İsrail artık tek başına. ABD'nin boşluğunu Türkiye dolduruyor. Başka ülke de yok. Yani Türkiye ile İsrail savaşı kaçınılmaz son. Yakında.. .

*****

Yargıtay 5. Ceza Dairesi'nin üyesi İsa Çelik, FETÖ'nün beyin takımının "özel ve kritik görevlerde" en gizli şekilde varlığını sürdürdüğünü ifade etti. Tehlikenin farkında mısınız? Diyerek de uyardı. Ne tehlikesi biliyor musunuz? Yeni bir darbe tehdidi, Olmaz olmaz demeyin! İşin çıplak gerçeğini ben açıklayayım. FETÖ, İsrail ve Türkiye'deki İsrail'in gölgesi, kuklası, kamuflajı ve paravan örgütüdür!

*****

Pandemi ile mücadelede dünyada sosyal devlet anlayışını uygulayan tek ülke Türkiye, sosyal güvenceli/güvencesiz tüm hastalara ücretsiz tedavi uygulayıp aşıyı bedavaya vururken; tek bir hastanın bile tedavi edilmediği vaki değilken bu başarıdan rahatsız olan şeytan pislikleri var.

*****

Saadet Partisi'nde bir kongre/genel bakanlık yarışı başlasa, Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyasının sürekli olarak ismini gündemde tuttuğu bir isim var; Mete Gündoğan. Neden? Çünkü bir artısı var Mete'nin! 2. Abdülhamid Han düşmanı! Bu da Mete'yi gözde yapıyor.

*****

Deniz Poyraz'ı katleden caninin sosyal medyadaki fotoğraflarında verdiği Bozkurt işaretine dayanarak MHP'yi hedef alan Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi Kemalcılar; CHP'li yöneticilerin pandemi salgınına dönüşmüş cinsel taciz/tecavüz suçlarıyla ilgili CHP'yi kurumsal suçlamıyor!

*****

Türkiye'nin terör örgütleri ile mücadele verdiği binlerce şehidin evlatları babasız/yetim kaldı. Binlerce şehidin kanında/canında sorumluluğu olan PKK/PYD'nin siyasi temsilcisi HDP ile aşna fişna olan Millet İttifakı paydaşlarının Babaları Gününü kutlaması riyakarlığın zirvesi.

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “Yaşananlar iktidar olma kavgası değil; Erbakan'ın kurduğu Milli Görüş Derin Devleti ile İsrail güdümlü Selanikli dönmesi Sabetayist Yahudi Kemalcı statüko arasında süren hakimiyet savaşıdır!"

- El-Aziz Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/8024462/erbakanin-kurdugu-milli-gorus-derin-dunya-devletinden-habersiz-olanlar-yasanan-buyuk-degisimi-anlayamaz