Küresel Çete Trump'un peşini bırakmıyor...

Dünya Siyonizm'inin merkezi ABD'de göreve geldiği günden beri kurulu düzenle büyük bir kavga veren Trump başkanlıktan ayrılmasına rağmen Küresel Çete'nin hedefinden düşmüyor.

Çin Amerikan Sivil Haklar Koalisyonu, ABD eski Başkanı Donald Trump’a koronavirüs salgını sürecinde pandemi hakkında kullandığı "Çin virüsü", "Wuhan virüsü" ifadeleri sebebiyle 22,9 milyon dolarlık dava açtı.

The Huffington Post’ta yer alan habere göre CACRC'ın Trump’ın koronavirüs salgını için kullandığı ifadelerin Asyalılara karşı ırkçılığı körüklediği için her Asyalı için bir dolar tazminat istendi.

ABD Başkanı Trump küresel Siyonist medya ve akademiyaya bir türlü Çin Virüsü dedirtemedi! Uydurdukları Covid-19'da ısrar ettiler.
- GEÇKİL - 15 Nisan 2020

Aslında geçmişte etkili olmuş tüm virüsler ortaya çıktığı yerlerin adlarıyla isimlendirilmiş; İspanyol Gribi, Asya Gribi gibi...

Ancak söz konusu Siyonizm'in Dünya'nın tek süper gücü yapmak istediği Çin olunca bu kez prosedür öyle işlemedi.

COVID-19 diye ucube bir isimle anıldı. İşte bu oyunu bilen Trump ısrarla Çin Virüsü ifadesini kullanmak istese de ABD Başkanı da olsa ciddiye alınmadı.

İşte Siyonizm'le kavgalı olan Trump ABD'de yayınlanan ve virüsün Çin'de ilk olarak ortaya çıktığı kesinleşen virüs ve dava hakkında bir açıklama yaptı.

Siyonizm'in hedefinde olduğu için sosyal medyada açıklama yapması engellenen Trump yazılı bir metinle duyurdu sesini...

Yayınlanan rapora atıfta bulunan Trump; "En başından itibaren benim için her şey açıktı ama her zamanki gibi çok fazla eleştirildim. Şimdi herkes diyor ki, 'O haklıydı.' Teşekkürler." dedi.

- El-Aziz Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/8024339/kuresel-cete-trumpun-pesini-birakmiyor