ERBAKAN VAKFI VE FATİH ERBAKAN, ERBAKAN'I VE MİLLİ GÖRÜŞ’Ü TEMSİL EDEMEZ! TÜRKİYE, YENİ BİR DÜNYA VE ADİL DÜZEN KURMA MÜCADELESİNİ SÜRDÜRÜYOR VAKIFÇILAR SABUN KÖPÜĞÜ MÜ? - TIKLAYIN

Erbakan Vakfı ve Fatih Erbakan, Erbakan'ı ve Milli Görüş’ü Temsil Edemez!

Fatih Erbakan, aday olduğu SP kongresinde, Erbakan ve ailesine iftira atıp düşmanlık eden AK Saçlı ihanet şebekesine, "Babamın sadık dava arkadaşları" diyerek taltif edip övdüğü gün aslında siyasî hayatını ve tüm meşruiyetini yitirdi!

Adama demezler mi? "Babanın sadık dava arkadaşlarına karşı niye rakip oldun?"

"At sahibine göre kişner" diye boşuna dememişler!

Fatih Erbakan, hiçbir zaman O. Nifaktürk ve İngiliz Temel'e yönelik 'Efradını cami, ağyarını mani' bir cevap, konuşma, karşı atak yapmadı ki; Erbakan Vakfı sevenleri de onu takip etsin.

Baştan itibaren, "Biz yeni bir parti kuracağız" şeklinde bir sanal propagandanın esiri edilen Erbakan Vakfı çevresi peşinen duygusal ve fikirsel anlamda Saadet Partisini ihanet şebekesine teslim edip kenara çekilmek durumunda bırakıldılar.

Saadet Partisinden zihinsel ve fikirsel kopuşa mahkum edilen Erbakan Vakfı bu yüzden Saadet Partisi’ni O. Sanaltürk, İngiliz Temel ve kabuk yönetimden kurtarmak için El-Aziz'in gösterdiği #KIYAMA, çabaya ve gayrete karşı üç maymunu oynadılar!

Fatih Erbakan ve çevresi 2 yıldır yeni bir parti kuracağız hikâyesiyle sevenlerini ve destekçilerinin ilgisini, gayretini SP'den uzaklaştırdıkları için O. Sahtetürk ve haramzade ekibinin ömrünü uzatmış olmanın günahını üstlenmişlerdir.

Ortada Fol yok folluk yok ama halen daha parti kuracağız diye kendilerini kandırmaya ve destekçilerini aldatmaya devam ediyorlar!

Erbakan'ın; "Biz bu hile rejimi ve köle düzenini baştan sona yıkacağız" dediği devlet rejimi kimdi? Tağuti inkarcı paganist Kemalizm değil mi?

Erbakan ve ailesine iftira atıp hakaret eden; düşmanlık yapan; teşkilattan tecrit eden; ailenin izzet-i nefsini hedef alıp kamuoyunda yıpratmaya çalışan O. Sahtetürk, İngiliz Temel ve kabuk yönetime karşı yıllardır, "Efradını cami, ağyarını mani" diye tanımlanacak cevap dahi vermekten aciz bir Fatih Erbakan ve Erbakan Vakfı Milli Görüşü menzil-i maksuda ulaştıramaz!

Kemalistlerin karargahı CHP ile ittifak kuran SP kabuk yönetimi ile; "Atatürk milli ve yerli bir liderdir" diyen Fatih Erbakan, Erbakan ve Milli Görüş’ten sapmıştır!

Sözcü gazetesine 7 sütun sür manşet olan ve "Atatürk milli ve yerli bir liderdi" diyen Fatih Erbakan, Erbakan'ı ve Milli Görüş’ü temsil edemez!

Çünkü Milli Görüş, Erbakan'ın hile rejimi ve köle düzeni dediği Tağuti inkarcı Kemalist statükoyu yıkmayı hedef edinmiş bir hak davadır!

Erbakan Vakfı sevenleri yalancı çobandan daha kötü bir duruma düştüler! 2 yıldır Fatih Erbakan ve çevresi, Vakıf bağlılarını, "Yem borusuyla" oyalayıp duruyor!

2 yıldır parti kuracağız diye ilan ettikleri tarihlerin hepsi yalan oldu! Erbakan Vakfı çevresi O. Nifaktürk'ün paralı trollerinin alay konusu oldu!

Fatih Erbakan'ın destekçilerine bunu yapmaya hakkı yok! Ya çıksın kamuoyunun önünde bağlayıcı ve kesin bir tarih açıklasın ya da parti kurmayacağını ilan etsin! Bu kadar aymazlık ve sorumsuzluk olmaz ki!

Fatih Erbakan ve çevresine yerleşmiş O. Sanaltürk'ün işbirlikçileri, kamuoyuna 2 yıldır "Parti kuracağız..." propagandasını pompalayarak aslında O. Nifaktürk, İngiliz Temel ve kabuk yönetimin siyasi ömrünü uzatmaktan başka hiçbir şey yapmadılar!

Şöyle ki, "nasıl olsa parti kuracağız" fikriyle SP'den fikirsel ve duygusal bağlarını koparan Erbakan Vakfı destekçilerinin SP kabuk yönetime karşı başkaldırılarının önüne geçilmiş oldu! Bu sanal tiyatro bir an evvel bitmeli!

"Nasıl olsa parti kuracağız" düşüncesi Erbakan Vakfına ve sevenlerine hiçbir şey kazandırmadı! Ama O. Ermeniturk'e, İngiliz Temel'e ve SP kabuk yönetime rahat bir nefes aldırdı!

Çünkü SP kabuk yönetimine isyan edecek doğal taban olan Erbakan Vakfı destekleyenleri, "parti kuracağız"

beklentisiyle 2 yıldır pasivize edilmiş oldu! Böylece O. Nifaktürk ve ekibi parti içi muhalefetten kurtulup istedikleri şekilde at koşturdular!

Fatih Erbakan ister parti kursun- ki kurmaya niyeti olmadığı belli- isterse kurmasın bu yol çıkmaz sokaktır! Erbakan'a ve Milli Görüşe samimiyetle bağlı, sadık ve dürüst her bir dava adamına düşen görev, El-Aziz'in SP kabuk yönetime karşı başlattığı #KIYAM ve # DEGİŞİM harekatına destek olup bu mücadelede yer almaktır!

Haydi Bismillah demenin tam vakti...

Mesud AKGÜL TÜRKİYE, YENİ BİR DÜNYA VE ADİL DÜZEN KURMA MÜCADELESİNİ SÜRDÜRÜYOR VAKIFÇILAR SABUN KÖPÜĞÜ MÜ? - TIKLAYIN

- El-Aziz Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/8023593/erbakan-vakfi-ve-fatih-erbakan-erbakani-ve-milli-gorusu-temsil-edemez-turkiye-yeni-bir-dunya-ve-adil-duzen-kurma-mucadelesini-surduruyor-vakifcilar-sabun-kopugu-mu-tiklayin