ELAZIĞ'DA BİR HAKİM GÖZALTINA ALINDI

BİR HAKİM GÖZALTINA ALINDI

Fetullahçı Terör Örgütü ve Paralel Devlet Yapılanmasına yönelik Elazığ'da devam eden soruşturma kapsamında bir hakim gözaltına alındı…

Soruşturma kapsamında bir savcının da arandığı öğrenildi. Ankara'daki FETÖ soruşturması kapsamında Elazığ'da bir hakim ile bir savcı hakkında yakalama kararı çıkarıldı.

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri haklarında yakalama çıkarılan hakim gözaltına alınırken, evinde arama yapılan hakim yapılan işlemlerin ardından Ankara'ya gönderildi.

Hakkında yakalama kararı çıkartılan savcının ise arandığı öğrenildi.

UYUŞTURUCU OPERASYONU!

Elazığ merkezli 3 ilde uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 9 şüpheli bugün adliyeye sevk edildi...

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri 'torbacı' olarak tabir edilen uyuşturucu madde satıcılarına yönelik önceki gün operasyon yapmıştı.

Elazığ, Bingöl ve Bursa’da yapılan operasyonda gözaltına alınan 9 şüpheli ile birlikte çok miktarda kubar esrar ve uyuşturucu hap ele geçirilmişti.

Emniyetteki ifadeleri tamamlanan 9 şüpheli bugün adliyeye sevk edilirken, şüphelilerin tamamı tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edildi.

M.T

- El-Aziz Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/8020915/elazigda-bir-hakim-gozaltina-alindi