CB Erdoğan'ın ifade ettiği, "Medeniyet nöbetini yeniden devralmak" sözünün manası!

CB Erdoğan'ın AK Parti Kongresi'nde yaptığı konuşma içerik olarak tam bir Milli Görüş manifestosu. Asırlık Siyonist/Haçlı vahşet düzenine bir meydan okuma...

CB Erdoğan'ın ifade ettiği, "Medeniyet nöbetini yeniden devralmak" sözünün manası, Milli Görüş'ün 1000 yıllık Selçuklu/Osmanlı İslam medeniyetini çağın idrakine sunmaktan başka bir şey değildir.

Ahmet Hakan: CB Erdoğan, yedeklerin de asil gibi çalışacağını söyledi. Erdoğan bu yaklaşımıyla Erbakan Hoca'nın bir geleneğini ihya etmiş oldu. Erbakan Hoca, "Bizde asil-yedek olmaz, herkes asil gibi çalışır" derdi.

Lüks yatlarda, vapurlarda, Boğaz'daki yalılarda, villalarda, 5 yıldızlı otellerde hiçbir kuralın olmadığı içkili, dansözlü Korona partisi yapan Selanikli Sabetayist Yahudi tayfası (Sosyete); AK Parti'nin kongresini pandemi nedeniyle itibarsızlaştırmak istiyor.

FETÖ'den sonra Türkiye'deki İsrail'in yeni mutantı Pelikan Örgütünün CB Erdoğan'ın başına sorun yapmaya çalıştığı Beraat Albayrak yeni AK Parti MKYK'da yok. İyi oldu. Günlerdir farklı makamlar beğenildi ama partide üst düzey yönetici olacak sözleri fasa fiso çıktı.

Sosyal medyadan istifa eden Pelikancı damat Beraat Albayrak, zahmet edip AK Parti Kongresine teşrif bile etmedi. Damat Bey'e çok çeşitli makamlar uygun görüldü ama ufukta aydınlık yok.

Yahudi Sabetayist Barlas ailesinin yönettiği İsrailci Pelikan Örgütünün gazetesi Sabah'ın AK Parti Kongresini neden bugün manşet yapmadığı belli oldu. Damat Berat Albayrak liste dışı bırakılmış.

Hangi kesimden, partiden, ideolojiden, dinden, mezhepten olursa olsun İsrail'e hizmet etmiş birini ölse bile Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası toplumun onu unutmasına asla izin vermez. Çeşitli bahanelerle bir şekilde gündemde tutmayı başarır.

TÜRKİYE’YE DİZ ÇÖKTÜREMİYORLAR!

Küresel Siyonist sermayenin koçbaşları kredi derecelendirme kuruluşları, faiz indirimine gideceği işaretleri veren yeni MB başkan ve yönetimini hedef alarak Türkiye'yi tehdit etti. Türkiye'ye gücünüz yetseydi eğer, iktidarın MB başkanlarına dokunmasına asla izin vermezdiniz. Boş lakırdılara prim vermek Yeniden Büyük Türkiye'ye yakışmaz.

AB toplanır; gündem Türkiye. NATO toplanır; gündem Türkiye. ABD yönetimi basın toplantısı yapar, gündem Türkiye. Türkiye'nin dünya gündemine damga vurması bile küresel bir süper güç olduğunun kanıtıdır.

ABD Dışişleri Bakanı Blinken: “Türkiye, S-400'lerden vazgeçsin”
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: “Bizim için S-400 konusu kapandı!”
İşte Erbakan'ın 40 yıl anlattığı şahsiyetli dış politika örneği.

ABD ve AB'nin Doğu Türkistan bahanesiyle Çin'e yaptırım uygulamasının asıl hedefi Türkiye. Türkiye'de Doğu Türkistan hassasiyetini kaşıyarak Çin ile Türkiye'yi çatıştırmak. Ancak Türkiye'yi yöneten Milli Görüş derin devleti bu tuzağa düşmüyor.

ABD ve AB'yi Türkiye ile savaşa ikna edemeyen İsrail, Çin ile Türkiye'yi savaştırmak için Doğu Türkistan'ı malzeme olarak kullanıyor. Türkiye ve Çin yönetimi bu tuzağa gelmiyorlar. Çin dışişleri bakanı bugün Türkiye'de.

*****

İsrail Haaretz gazetesi, devlet yetkililerine seslenerek, "Türkiye ile barışmaya büyük ihtiyaç var. Daha ne bekliyorsunuz" dedi. Peki, nedir bu kadar acil olan ihtiyaç? Türkiye ile düşman olan İsrail'in bölgede uzun zaman sorunsuz yaşama lüksü yok.

İsrail ile Türkiye'deki İsrail'in temel dayanağı Sabetayist Yahudi oligarşisinin bir numaralı gündemi, Türkiye ve İsrail arasındaki savaşın bitirilmesi ve yeniden normalleşmenin sağlanması. Aksi takdirde süreç böyle devam ederse Türkiye ile çatışmak İsrail için kaçınılmaz bir zorunluluk olacak. Bu, İsrail'in yok olması demek.

*****

Kemalist Soner Yalçın: CB Erdoğan, 20 yıl önce Milli Görüş siyasetinden farklı değişimlere açık yol izleyeceğini dile getirirken; 20 yıl sonra tekrar Milli Görüş çizgisine geri döndü.

Soner Yalçın: CB Erdoğan, Batıcı 2002 vizyonundan, Milli Görüş'ün milli ve yerli 2023 vizyonuna dönüş yaptı. Bu dönüşün kongredeki yansıması şu pankartla hayat buldu. "Türkiye için inandığın yolda yürü."

Ayasofya Camii Baş İmamı Prof. Dr. Mehmet Boynukalın'ın Twitter'da Said-i Nursi'yi (Bediüzzaman) vefat yıldönümü nedeniyle hayırla anması, Selanik Sabetayist Yahudi Kemalcıları kudurttu!

TBMM Başkanı Mustafa Şentop: "CB Erdoğan isterse tıpkı İstanbul Sözleşmesi gibi Montrö Boğazlar Sözleşmesinden de çıkabilir. Buna yetkisi var." Bu kadarı Sabetayist Yahudi azgın azınlığa çok ağır gelir!

*****

O. Asiltürk, yeniden genel başkan seçilen CB Erdoğan'ı arayıp tebrik etmiş. Bu böyle gitmez. En yakın zamanda O. Asiltürk ve İngiliz Temel birbirine girerler.

*****

CHP lideri Kılıçdaroğlu, "Geçmişte CHP'nin de kabahatleri oldu. Ancak Türkiye'nin kurtulması için geçmişi bırakıp helalleşmemiz lazım" dedi. Kılıçdaroğlu diyor ki, CHP'yi milletin değerleriyle kavgalı bir parti olarak tasarlayan Selanikli Sabetayist Kemalcılardan kurtulmak ve halk ile barışmak lazım. Yani milli ve yerli CHP'nin temelleri atılıyor.

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “AK Parti Kongresi'nde İKİ DERİN GÜÇ savaş veriyor!"

- El-Aziz Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/8019869/cb-erdoganin-ifade-ettigi-medeniyet-nobetini-yeniden-devralmak-sozunun-manasi