TÜRKİYE BU SAVAŞI DA KAZANACAKTIR

Siyonist sermayenin Türkiye’ye açtığı savaşı değerlendiren Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; "Küresel Siyonist sermaye ve yerli işbirlikçilerinin Türkiye ekonomisine bu kaçıncı saldırısı... Bu da püskürtülecektir.” dedi. YRP’nin Kemalcı, şuursuz, inançsız tavrına dikkatleri çekti. HDP’nin kapatılma davasının nasıl işleyebileceği hususunda değindi. Okurlarımız için derledik…

"Piyasalar" dedikleri Türkiye'deki İsrail güdümlü sermaye Türkiye ekonomisini batırma savaşını kızıştırıyor. Siyonist sermayenin süper market zincirleri siyasi amaçlı suni kıtlık, yokluk, pahalılık yapıyor. Türkiye bu savaşı da kazanacaktır.

Piyasalar diyerek Türkiye'deki İsrail adına konuşan Dolar çocuğu illüzyoncu ekonomi medya ve akademiya mankurtları ne derse devlet tersini yapmalıdır. Onlara uyması felaket olur.

Türkiye'ye ekonomik savaş açan Siyonist sermayeyi illüzyoncu medya ve akademiya "piyasalar" diyerek kamufle ediyor. Türkiye bu savaşı da kazanacaktır.

Küresel Siyonist sermaye ve yerli işbirlikçilerinin Türkiye ekonomisine bu kaçıncı saldırısı... Bu da püskürtülecektir.

Ekonomi yönetimi kararlarını "piyasalar" denilen Siyonist sermaye şebekesinin beklentileri doğrultusunda değil, yanıltıcı şekilde almalıdır.

***

HDP'Yİ PKK İLE İLTİSAKLI DURUMA SOKAN TÜRKİYE'DEKİ İSRAİL'DİR

HDP Türkiye'deki İsrail güdümlü unsurlarına yasak getirilip yerli ve milli bir partiye dönüştürülerek kapatılmayabilir.

HDP'yi PKK ile iltisaklı duruma sokan Türkiye'deki İsrail'dir. Kandil de İsrail güdümlüdür. HDP Türkiye partisi olursa bölge Kürtlerini de etkileyebilir.

***

YRP SESSİZ KALMAKLA KALMIYOR, KEMAL'İN DEV POSTERİ ÖNÜNDE TOPLANTILAR YAPIYOR. İNANÇSIZLIK BU DENLİ YANİ

Askeri okullara alınacak öğrenciler için irtica ile yaftalanan İslami kesimlerle ilintisi engeli kaldırılıyor. Kemalcılar saldırıya geçiyor. YRP sessiz kalmakla kalmıyor, Kemal'in dev posteri önünde toplantılar yapıyor! Şuursuzluk bu denli yani.

Devlet Müslümanların asırlık hayali Ayasofya'yı ibadete açıyor, mücahit bir ilim adamını imam tayin ediyor. Kemalcılar saldırıya geçiyor. YRP sessiz kalmakla kalmıyor, Kemal'in dev posteri önünde toplantılar yapıyor. İnançsızlık bu denli yani.

Erbakan'ın Fatih Beyi neden teşkilatlardan uzak tutup en basit bir görev bile vermediğinin hikmeti şimdi YRP'nin bir Kemalcı statüko partisi olmasıyla net anlaşılıyor.

YRP de İyi Parti gibi bir Kemalcı statüko partisi. Meral Akşener Anıtkabir ziyaretinde "İmanımızı tazeledik" demişti. Fatih Bey ne zaman iman tazelemeye gidecek? Zayıf imanla Kemalcılık kabul görmüyor.

AKP'nin almadığı, SP'nin dışladığı particilik alışkanlığı/tutkusu olan bir Millî Görüş tabanı vardı başını sokacak bir teşkilat arayan. Onlar şimdi YRP'ye kapağı atmış durumda. Ama bari Millî Görüş'ten kalma taşıdıkları bir şey olsa da YRP'ye yansıtsalar...

- El-Aziz Gazetesi, Manşet bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/8019830/turkiye-bu-savasi-da-kazanacaktir