İsrail, Türkiye ile küresel bir mücadele içinde ve kaybediyor; İsrailci medya ve akademiya inatla direniyor!

İsrail'in devamı ve varlığının maliyetinin yüksek faturası nedeniyle yıkılmasıyla ilgili küresel Siyonist hanedanlar arasında ki bölünme ve parçalanma Türkiye'deki İsrail Sabetayist Yahudi Cemaati arasında da İsrail'le ilgili farklılıklara yol açtı.

Siyasi akıl üstünlüğünü kaybeden devletlerin sahip oldukları güç ve kuvvetin hiçbir önemi yoktur. Yok olup dağılmaları mukadderdir. İsrail, siyasi akıl üstünlüğünü kaybetmiş şekilde çılgınlık yapıyor. Bu pervasızlık/ölçüsüzlük yıkımını daha da erkene alacak bir olgu.

İsrail yalnızca hava bombardımanı yapıyor. Kara harekâtı hayal oldu. Neden? Çünkü İsrail medyasına göre İsrailli generaller, bir kara harekatının felaket sonuçları olacağına inandıklarını söyleyerek Netanyahu'ya direniyorlar. Hava harekâtı ile sonuç alınamaz.

ABD, İngiltere, Belçika, Almanya, İsviçre ve Sırbistan başta olmak üzere çok sayıda Avrupa ülkesinde İsrail'in barbarlığı protesto ediliyor. İsrail ve Deccal Siyonizm'in küresel hegemonyası çöküyor. Türkiye'deki İsrailci medya ve akademiya inatla direniyor.

Arnavut gazeteci-yazar Anisa Bahiti, "Filistinli çocukları ölümden kurtaracak tek lider Erdoğan. Türkiye, İsrail’in gerçekten korktuğu tek ülke" dedi. Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası ise İsrail'e değil; CB Erdoğan'a saldırıyor.

Melkite Rum Katolik Kilisesi Başpiskoposu Abdullah Yulio, Batı Şeria'nın Ramallah kentinde elinde taş ve Filistin bayrağıyla birlikte İsrail işgal güçlerine karşı direndi. İsrail düşmanı cephe sürekli genişliyor. Netanyahu'ya teşekkürler!

İtalya’da, Livorno Limanı’na yanaşan Asiatic Island isimli geminin İsrail'e silah ve patlayıcı taşıyacağından haberdar olan liman işçileri, yükleme yapmayı reddetti ve greve başladı. Bu gidişle İsrail kendi sonunu hazırlıyor.

Dünyada güçlü olan kaybetmez/yenilmez diye bir kural yok. Böyle olsaydı Mısır, Roma, Yunan, Selçuklu/Osmanlı Devletleri yıkılmazdı. Küresel güç Siyonizm ve devleti İsrail ilelebet baki kalacak diye düşünenler büyük bir yanılgı içinde ve yakın bir zamanda çok üzülecekler.

İsrail'i nedir böyle kural, hak, hukuk tanımaz kılıp azgınlaştıran? Nedir bu devlet terörünün sebebi? İsrail, bölgede ve Batılı ülkelerin başkentlerinde Türkiye ile küresel bir mücadele içinde ve kaybediyor. Türkiye'nin önlenemez yükselişi İsrail'i vurdu.

Yunanlı bir akademisyen, TSK'nın sadece Türkiye'nin değil; tüm İslam âleminin menfaatlerini korumak için hareket ettiğini ve "Peygamber ocağı, Mehmetçik" misyonuna uygun şekillendiğini yazdı. Yani bu TSK, Kemalcı rejimin kodlarından kurtulmuş, Milli Görüş kodlarıyla tasarlanmıştır.

Erbakan, kurduğu üstün teknolojiye dayalı silah sanayii sayesinde dosta güven, düşmana korku veren TSK ile Türkiye'yi küresel güç yaptı elhamdülillah. Irak, Suriye, Libya, Doğu Akdeniz, Dağlık Karabağ, Katar vs... Türkiye, İsrail'in tüm planlarını rafa kaldırdı.

İsrail'in Filistin halkına uyguladığı devlet terörünün kendisine siyasi, ekonomik, askeri hiçbir katkısı yok. Aksine küresel bir toplumsal öfke ve düşmanlığın hedefi oluyor. İyi de bunu neden yapıyor? Çünkü Türkiye, bölgedeki planlarını altüst etti.

İsrail, Filistin'e yaptığı zulmün neden olduğu kütlesel öfke ve düşmanlığı küresel medya gücünü kullanarak yönetiyor. Filistinli direnişçilerin silahlarını İran veriyor diyerek Türkiye'ye karşı tarihsel işbirlikçisi Şii İran'ı bölgenin lideri yapmak istiyor.

Dünyanın en güçlü imparatorluklarını yıkan 3 sebep: Zulüm, ihanet ve siyasi akıl üstünlüğünü kaybetmek. İsrail de bu 3'ü de mevcut. İsrail, bölgede ve uluslararası konularda siyasi akıl üstünlüğünü Türkiye'ye kaybetti. Çöküşü mukadder. Yaşaması mümkün değil.

Mezopotamya tarihi boyunca iki küresel güce dar gelmiştir. Bölgede ya İsrail, Arz-ı Mevud üzerinde bir Yahudi krallığı kurup Türkiye'yi yutacak. Ya da Türkiye, Erbakan'ın Yeniden Büyük ve Lider Türkiye'si olarak İsrail'i yok edecek. Üçüncü bir ihtimal yok.

DB Mevlüt Çavuşoğlu İİT toplantısında yaptığı konuşmada, "Filistin'de birlik ve kararlılığımızı gösterme vakti. Ümmet bizden liderlik bekliyor. Türkiye gereken her adımı atmaya hazırdır." dedi.İştebu Türkiye, Mustafa Kemal'in müstemleke eski Türkiye'si değil; Erbakan'ın Yeniden Büyük Türkiye'sidir.

Bilinmesi gereken bir konu ise Selanikli Sabetayist Kemalcıların Filistin meselesinde AK Parti'yi suçlamaları tam bir hezeyan... 1918 Nablus Savaşında emrindeki 7. Orduyu 45 günde 500 km çekerek Filistin'i İngilizlere teslim eden Mustafa Kemal'dı. İsrail'i ilk tanıyan İsmet İnönü ve CHP idi.

Çin Dışişleri Bakanı Vang, Filistin meselesinde iki devletli çözümden yana olduklarını söyledi. Deccal Siyonizm'in ABD'ye karşı süper güç yapmak istediği Çin'de de iki derin gücün çatışması var. Pekin'de Türkiye ve İsrail ile işbirliği yapan kadrolar var.

Ota, böceğe, b.ka, ağaca, hayvana, çevreye gelince şefkat ve merhamet adına duyar kasan lağım kuyusu kültür ve sanat camiası niçin İsrail zulmüne karşı süt dökmüş kedi? Çünkü anavatanları Türkiye değil; İsrail. Bunlar bu millete bu topraklara ait değiller.

İsrail medyası, Filistin'e yapılan devlet terörünü sorgulayıp irdeleyerek yol açacağı muhtemel felaketlerle ilgili yayınlar yaparken; Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası ise İsrail medyası kadar bile olamıyor. Hani özgür medya…

İslam, tâğutu inkâr etmeyenleri reddeder!

Tağuti inkârcı Kemalcı vesayet rejimi imalatı ilahiyat, tarikat ve cemaatler kurumsal olarak İsrail'in soykırımını kınayıp Filistin halkına sahip çıkacak kadar bir özgür ve bağımsız bir iradeye sahip değiller. İslam, tâğutu inkâr etmeyenleri reddeder.

Türkiye, ilahiyatçı, tarikat ve cemaat bolluğu yaşıyor. Ancak kişisel birkaç kişi haricinde dini yapılar kurumsal olarak İsrail zulmüne/vahşetine tepkisiz kaldı.

Bu da ülkemizdeki dini yapı/kişilerin delâlet fırkası olduğunun delilidir. Kur'an'da zulme itaat edenlere Bel'am der.

*****

Murat Karayılan: "Ciddi darbeler aldık, ağır kayıplarımız oldu. Birçok bölgede yönetici düzeyindeki komutanlarımızı kaybettik. Bizi zayıflatarak tümden ortadan kaldırmak istiyorlar." Selanikli Sabetayist derin devlet, kamudan tasfiye edilince böyle oldu.

Türkiye'de 1969'dan beri Erbakan'ın kurduğu Milli Görüş derin devleti ile İsrail'e entegre Sabetayist Kemalcı derin devlet arasında tarihte benzeri olmayan bir iktidar savaşı yaşanıyor. Bu savaş henüz bitmese de Sabetayist derin devlet çok cephede kaybetti.

Fenerbahçe takımını üzerinde Türkiye-Filistin bayrağı olan ve “Özgür Filistin” yazılı tişörtle sahaya çıkaran Ali Koç, İsrail'den Mustafa Koç'un intikamını alıyor. Mustafa Koç, Altay Tankı projesine kurban verildi! Koç ile İsrail arasına kan girdi!

*****

Pandemi sürecinde dünyanın en mükemmel yönetilen ülkesi Türkiye… Yurt içi ve dışında 10 cephede birden terör örgütleri ve hamisi Batı ile savaş. Dünyanın en kadim ihanet şebekesi Sabatayist Yahudi oligarşi ile içeride mücadele et. Buna rağmen bölünme/parçalanma ve ayakta kal.

Azgın azınlık Selanikli Kemalcılar, pandemide otellerde, yalılarda, yatlarda Sodome/Gomore'yi kıskandıracak sapkın partilere imza atarken, labalebin önemi yok. Ama İsrail vahşetini kınamaya gelince labelap kalabalıklar ve pandemi tehlikesi hatırlanıyor.

*****

Türkiye'deki İsrail'i temsil eden Kemalcı statüko yanlısı Millet İttifakı'na yürüyen merdiven olan SP kabuk yönetimi ile salako-palyaço YRP'nin İsrail'i suçlaması samimiyet değil; istismar/rant politikasının pik yapmış halinden başka bir şey değil.

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “Yunan Profesör Mazis: “TSK cihatçı bir ilke benimsedi"

- El-Aziz Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://el-aziz.com/haber/8019631/israil-turkiye-ile-kuresel-bir-mucadele-icinde-ve-kaybediyor-israilci-medya-ve-akademiya-inatla-direniyor